Kız Arkadaşımın Bana Aşık Olmasını İstiyorum Diyenler İçin Dua

Kız arkadaşınızın size olan sevgisinden emin değilseniz ve sizi sevmesini herşeyden çok istiyorsanız işinizi sağlama almak için aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz. bu dua ile sevdiğiniz kız sizden başkasını düşünemez sizden ayrılamayacak kadar çok sever sizi.
Sevdiğinin kalbini kendine bağlamak için onun ve senin birer eşyasını yan yana koyup üzerlerine:

Yevme te’tis semâü bi dühânin mübin,Yağşen nâs,hâzâ azâbün elim.

40 defa okuduktan sonra da 1000 defa ya vedud çekersiniz. Sevdiğiniz kişi okuduğunuz eşyayı taşııdığında sizde kendinizinkini taşımalısınız sürekli olması şart değil bir kere ilk kullanmada etkisini gösterir.

Kız Arkadaşımın Bana Aşık Olmasını İstiyorum Diyenler İçin Dua

Bir ilişkide her iki tarafın da aşık olması ve aşkı hissetmesi önemlidir. Ancak bazen bir tarafın diğerine olan aşkı daha fazla olabilir. Eğer kız arkadaşınızın size aşık olmasını istiyorsanız, bu durumda yapabileceğiniz bazı dualar vardır. Allah’a yönelerek ve içtenlikle yapılan dualar, sevginizi artırmak ve kız arkadaşınızın size aşık olmasını sağlamak için etkili olabilir.

Bir dua yaparken, samimiyetiniz çok önemlidir. İçten bir şekilde dileklerinizi Allah’a sunmanız, dualarınızın kabul olması için önemli bir etkendir. Kız arkadaşınızın size aşık olmasını istediğiniz için, aşk ve sevgiyle ilgili dualara yönelmeniz uygun olacaktır.

Birçok kişi için etkili olduğu düşünülen dua şu şekildedir: “Yâ Vedûd, yâ Kerîm, yâ Vehhâb, yâ Razzâk, yâ Alîm, yâ Basîr, yâ Rezzâk, yâ Sabûr. Ya Rabbi! Sevdiğim kısmetimi nasip et. Onun kalbini bana aç. Onu bana bağışla. Aşkını ve sevgini kalbimize doldur. İnşaAllah.” Bu dua, kız arkadaşınızın size aşık olmasına yardımcı olabilecek bir niyettir. Ancak unutmayın ki dualar, Allah’ın takdirine bağlıdır ve her zaman istediğimiz şekilde gerçekleşmeyebilir.

  • İçtenlikle yapılan dualar etkili olabilir.
  • Aşk ve sevgiyle ilgili dualara yönelebilirsiniz.
  • “Yâ Vedûd, yâ Kerîm, yâ Vehhâb, yâ Razzâk, yâ Alîm, yâ Basîr, yâ Rezzâk, yâ Sabûr.” şeklinde bir dua yapabilirsiniz.
  • Duaların gerçekleşmesi Allah’ın takdirine bağlıdır.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1379 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
24 Hayır

“Kız Arkadaşımın Bana Aşık Olmasını İstiyorum Diyenler İçin Dua” için 4 yorum var.

  1. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  2. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  3. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir