Evlenmek İçin Etkili Büyü

Evlenmek İçin Etkili Büyü: İki kimse (kız-erkek) arasında yakınlaşma, evlenme ile sonuçlanan bir büyünün yapılması için, bu işe girişenler, bir erkeğin, ibir de kızın evinden iki kaşık çalar ya da çaldırırlar. Erkeğin evinden çalman kaşığın üstüne kızın, kızın evinden çalınan kaşığın üstüne erkeğin adı yazılır. Üç gün beklenir, bu süre içinde erkek adına yedi, kız adına yetmiş «Ya Rahim» söylenip ikisinin evine doğru üflenir. Üçüncü günün ‘bitiminden sonra gelen ilk gece, akşam namazından sonra, ‘kaşıklar ağızlan üstüste gelecek biçimde birbirine bağlanır. Kaşıkların ağızlarının üstüste gelmesi, kızla oğlanın, ağız ağıza vermesi, anlaşması, birbirine arkalarını dönmemesi anlamına gelir. Bu kaşıklar yedi yerden muma batırılmış iplikle bağlanır, üç kat muşambaya sanlır, bir bezle kaplanıp yetmiş dikiş vurularak dikilir. Bu işlerin bitirildiği günden sonra gelen ilk cuma gecesi, yatsıdan sonra, (bitim günü cuma ise, o gece) kaşıklar erkeğin kapısı üstüne ya da kapının üstüne gelen saçak arasına gizlenir, orada yedi gün bırakılır. Yedi gün bittikten sonra, kaşıklar oradan alınarak kızm evinde de erkeğinkinde olduğu gibi bir yere saklanır. Yedi gün de orada kalır.Yedinci günün bitiminde, sabaih ezanından önce, kızın evinden alman kaşıklar ıssız bir yerde birbirinden ayrılıp ağızları karşıt doğrultuda olmak üzere saplarından sıkıca «bağlanır, ıssız bir yerde bir taşııı aitına (su almayan bir yere) konur. Orada kırk ri-kaat namaz kılınır, sağa sola selâm verilmez, namaz kılınırken de yalnız «elham» okunur. Aradan üç gün daha geçince şu sözler söylenir (ikindi üzeri):

El-Hakimü’üs-sadikîn Ve’l şejiül-âşikın Hem rahman hem rahimsin Hem kefil hem kerimsin Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha

Bu işlemlerden sonra erkekle kadın «birbirlerine yaklaşır, anlaşırmış.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Evlenmek İçin Etkili Büyü

Hayatımızda en önemli kararlardan biri evlenme kararıdır. Bu karar, iki insanın birbirine olan sevgi ve bağlılığını birleştirmek için alınır. Ancak bazen çeşitli nedenlerden dolayı bir ilişki evliliğe dönüşmekte zorluklar yaşayabilir. İşte bu noktada, “evlenmek için etkili büyü” yöntemi devreye girebilir.

Birçok kişi, evlenme konusunda istedikleri sonucu elde edebilmek için büyüye başvurur. Evlenmek İçin Etkili Büyü, çeşitli geleneksel ve spiritüel ritüellerin birleşiminden oluşan bir uygulamadır. Bu büyü, evlilik hayali kuran kişilerin isteklerini gerçeğe dönüştürmek ve evliliklerinde istedikleri mutluluğu yakalamalarını sağlamak amacıyla kullanılır.

Evlenmek için etkili büyüler genellikle medyumlar veya büyücüler tarafından gerçekleştirilir. Bu kişiler, büyüyü yapmadan önce detaylı bir danışma sean-sı gerçekleştirir ve kişinin isteklerini ve beklentilerini anlamaya çalışır. Ardından, belirli bir büyü formülü kullanarak ritüellerini gerçekleştirirler.

Örneğin, bir çiftin evlilik konusunda sorunları varsa ve evlenmek için bir türlü adım atamıyorlarsa, Evlenmek İçin Etkili Büyü yöntemi bu çiftin hayallerini gerçeğe dönüştürebilir. Büyücü, çiftin arasındaki engelleri kaldırmak ve onları evlilik konusunda cesaretlendirmek için özel işlemler ve dualar kullanır. Böylece, çiftin bir araya gelmesi ve evliliklerini gerçekleştirmesi için enerjilerini etkileyebilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 1295 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
26 Hayır

“Evlenmek İçin Etkili Büyü” için 4 yorum var.

  1. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  2. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

  3. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  4. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir