Koca bulamayan kız için büyü

Koca (bulmakta gecikmiş, evde kalma olanağı çoğalmış, bir kızın «kısmetinin açılması» için danadan yararlanması gerekir. Dana daha doğurmamış yavru sığırdır. (Doğu Karadeniz yörelerinde ineğin yavrusu dişi olursa dana, erkek olursa tosun denir. Daha iki üç yaşına basınca ¡boğayla ‘birleşir, yüklenir, gebe kalır). Koca bulamayan kız dananın kuyruğundan birkaç uzun kıl koparır. Cinciye götürür. Cinci okuyup üfleyerek kıllar birbirine -bağlar, halka biçiminde sarar, sararken kızın adım söyliyerek «errazzaku alâlallah» der, kızın yüzüne, -göğsüne doğru üfler.

Kıllar, Kur’andan kısa bir sûre okunarak, üç kat muşambaya sarıldıktan sonra yeşil yamadan dikilmiş bir torbacığa konur. Torba üç sabah kızın başı çevresinde döndürülüp göbeğinin üstünde, bir nokta oluşturur gibi, tutulur «inna fetehna» denip yavaşça göbeğe değdirilir, «sübhanallah» denerek geri çekilir. Üçüncü ıgünün bitiminde, kız, torbacığı dananın boynuna asar, gören olursa, «danaya nazarlık yaptırdım» der. Yedi sabah dananın sidiğine elini bulaştırarak kendi üreme organına sürer, «bismillah ya Allah» der, bırakır. Dananın boğayla çiftleşip yüklendiği (gebe kaldığı) dönemde, kızı da isteyen, beğenen olurmuş.

Bu büyü, uğura gelecek çağdaki danalarla yapılır (2). Halk arasında bu tür büyülerle ilgili türküler yaygındır. Büyüyü yalnız cinci ile kız bilir, yoksa etkisi kalmaz.

 1. îzimun asmasina
 2. Yilan dolanu yılan
 3. E giz ne oldi sağa
 4. Oynarsun danayilan

 

 1. Fadimeme ne oldi
 2. Benumlan dariluyi
 3. Uç cumadan beri Danaya sariluyiFadimem çok ustasun
 4. Bi orada bi burdasun
 5. Dana ineği gibi Senda mi oğurdasun (3)

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Koca bulamayan kız için büyü

Birçok kadın, hayatlarında mutlu bir birliktelik yaşamak ister. Ancak bazıları bir türlü aradıkları kişiyi bulamazlar. İşte bu noktada, koca bulamayan kızlar için büyü çeşitleri devreye girebilir. Büyüler, insanların hayatında değişiklikler yapabilen ve istedikleri sonuçları elde etmelerine yardımcı olan ritüellerdir.

Koca bulma büyülerinin birçok çeşidi vardır. Bu büyüler genellikle bir medyum tarafından gerçekleştirilir ve kişinin içindeki pozitif enerjiyi artırarak, doğrueşleşmeyi sağlamaya yönelik çalışır. Örneğin, aşk büyüleri koca bulma konusunda etkili olabilir. Bu büyü, kişinin kalbine yeni bir aşk gelmesini sağlayabilir ve uyumlu bir ilişki kurmasına yardımcı olabilir.

Bununla birlikte, koca bulma büyülerinin etkili olabilmesi için kişinin de içtenlikle istemesi ve pozitif enerji yayması önemlidir. Bu ritüeller, sadece bir kişiyi etkilemek için değil, iki tarafın da mutlu olabileceği bir ilişkiyi sağlamak amacıyla yapılmalıdır. Doğru niyetle gerçekleştirildiğinde, koca bulma büyüleri gerçekten olumlu sonuçlar verebilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 1152 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
22 Hayır

“Koca bulamayan kız için büyü” için 4 yorum var.

 1. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

 2. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

 3. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

 4. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir