Evde Kalmış Kızlar İçin Büyü

Evde kalmaya yüz tutmuş bir kızın ««kısmetinin açılması» için onu, güvenilir yakını olan Ibir kadının cinciye götürüp okutması gerekir. Kız ilkin güvendiği kadınla (üç gün) sonra kendi başına (isterse) en az yedi, en çok kırk gün sabah ezanından önce cinciye gider. Bu zaman süresi cinci dilinde:

Guguk kuşu ötmeden Can bedenden gitmeden Cinler periler duymadan Bizden iyiler uyanmadan

dörtlüğü ile anlatılır. Gün açımından çok Önce, kimseciklerin uyanmadığı süreyi gösterir.

Kız (bu süre içinde sürekli olarak cinciye gider. Cinci kızı bir odaya alır (büyü yapma yerine), yüzünü yaşmakla örter, eteklerini yukarı, şalvarını (kızın) aşağı çeker, göbek iyice açılır. Göbeğin üzerine mor mürekkeple büyükçe bir daire çizer, dairenin dışına fırdolayı yedi «sin», içine gene fırdolayı yedi «elif» yazar, göbeğin üstüne kalemin ya da yazı yazdığı kamışın ucu ile üç kez dokunur, «ya Settar» der, göbeğe üfler. Kız kalkıp toparlanır, evine döner. İkinci günü gelişinde ilk yazıyı cinci dili ile yalayarak siler, ağzını yıkar (ılık su ile), önce yazdığını gene yazar. Bu üç gün sürer.

Dördüncü günden başlayarak yedi gün (eskisi ıgibi gün açımından önce) göbeğin altına, üreme organının biraz yukarısına mor mürekkepli kalemle bir üçgen çizer, dıştan üç köşesine kızın adının baş harfini yazar. Üçgenin ortasına üç nokta koyar, ertesi salbah diliyle yalar, siler, gene yazar. Bundan sonra yedi gün üçgen orada kalır, kız yıkanmaz. Bu sürenin bitiminde üçgen yalanarak gene silinir (cinci siler,) biraz daha aşağı inilir (kızın cinciye gelirken tüyleri kazıması gerekir), eskisi gibi üçgen çizilir, harfler yazılır, noktalar konur. Cinci kızın saçından alınan yedi teli bir müşambaya; muşambayı, üç kat yeşil yamaya sarar, diker, kıza verir. Kız bunu iğne ile şalvarına, içerden, tutturur.

Giysilerini değiştirince muskayı yeni «giydiğine ddker. Kırk günü dolduruncaya değin gene erkenden cinciye gider (yalnız aybaşı olduğunda «hocam beni bizden iyiler gördü» diyerek üç gün gitmez.) Cinci bundan sonra kırkıncı güne değin Kur’andan istediği sûreleri okuyup kızın yüzüne üfler. Kırkıncı günden sonra bu işe son verilir, kızın da yavaş yavaş «kısmeti» açılırmış.

Bu büyüyü üç kişiden başkası bilirse, duyarsa, etkisi kalmaz, hocanın oinleri kızı da, aracı kadını da çarparmış.

Not:

Bundan otuz yıl Önce, İstanbul – Fatih Camii yanında Nakşbendi tekkesi şeyhi Hacı Süleyman Efen-di’nin gene kendi gibi bir şeyh olan oğullarından (…)

Efendi, böyle, evde kalmış kızların «kısmetini açmak»-la ün yapmıştı. Florya’da plaj işlettiğini sonradan öğrendiğimiz bu şeyh efendinin ıbir kaç karısı vardı, son ikisini hocanın cinleri çarpmıştı. 1948’de tekke basıldı, ıbütün şeyhleri, dervişleri Şehzadebaşı Karakolunda polisler, daha sonra yargıçlar çarpıp içeri tıktılar. l&50’den sonra çıkan aftan yararlanan şeyhin dört kızından en büyüğünü de gene Fatih’te Hasırcılar caddesinde oturan iki kanlı bir imamın cinleri çarptı, kadın, onun üçüncü karısı’oldu, bugün sağdırlar.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Evde Kalmış Kızlar İçin Büyü

Evde kalmak, bazen sıkıcı olabilir; ancak evde kalmış kızlar için bu zaman aynı zamanda büyüme ve keşfetme fırsatı da sunar. Evde kalmak, kendimizi geliştirmek, hobilerimize vakit ayırmak ve yeni yetenekler edinmek için mükemmel bir zaman dilimidir. İşte evde kalmış kızlar için büyüme yolculuğunda izlenebilecek bazı adımlar.

1. Yeni bir hobi edinin: Evde kalmanın avantajlarından biri, yeni hobiler keşfetme fırsatıdır. Çizim yapmayı, müzik enstrümanı çalmayı, yemek pişirmeyi veya fotoğrafçılığı deneyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmenin farklı yollarını keşfederek, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

2. Eğitim ve öğrenme şansını değerlendirin: Evde olduğunuz süre boyunca online kurslar veya eğitim programlarına katılabilirsiniz. Bir dil öğrenebilir, kişisel gelişiminiz için kitaplar okuyabilir veya yeni bir beceri öğrenebilirsiniz. Bu şekilde kendinizi sürekli olarak geliştirirken zamanınızı da verimli bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.

3. Kendinize zaman ayırın: Evde kalmanın bir diğer avantajı, kendinize daha fazla zaman ayırabilmenizdir. Yoga yapabilir, meditasyon yapabilir veya günlük bir güzellik rutini oluşturabilirsiniz. Kendinizi iyi hissettirecek aktivitelere vakit ayırarak stresi azaltabilir ve kendinizle daha fazla bağlantı kurabilirsiniz.

 • 4. Kişisel projeler üzerinde çalışın: Evde kalmak, kendi kişisel projelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir zaman dilimidir. Bir blog yazabilir, resimler çekebilir veya bir şiir kitabı yazabilirsiniz. Yaratıcılığınızı keşfedebileceğiniz ve istediğiniz gibi ifade edebileceğiniz bir alan yaratın.
 • 5. Aile ve arkadaşlarla bağlantıda kalın: Evde kalmak, aile ve arkadaşlarla daha fazla zaman geçirmek için bir fırsattır. Onlarla düzenli olarak telefonla veya video aracılığıyla iletişim kurun. Bu süreci paylaşarak birbirinize destek olabilir ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.
 • 6. Kendinizi fiziksel olarak aktif tutun: Evde kalmak, fiziksel aktiviteleri ihmal etmeniz için bir sebep değildir. Evde egzersiz yapabilir, yoga veya pilates yapabilirsiniz. Kendinizi fiziksel olarak aktif tutmak, enerjinizi yükseltir ve sağlığınıza katkı sağlar.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 3132 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
25 Hayır

“Evde Kalmış Kızlar İçin Büyü” için 9 yorum var.

 1. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 2. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 3. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 4. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 5. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

 6. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 7. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 8. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

 9. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir