Karı Kocanın Barıştırma Duası

Sevdiğiniz iki evli çift kötü niyetli insanlar tarafından sürekli olarak araları bozulmaya mı çalışıyor?Bugün sizler ile paylaşıcağımız dua ile eşiniz ile aranızdaki oğukluklar gidicek evinizde huzur ve muhabbeti bulursunuz.Dua sürekli okuduktan sonra bir sonra eşiniz sizi rüyalarında devamlı olarak gördüğünü ve sizi çok özlediğini sevdiğini söyliyecektir.

Karı Kocanın Barıştırma Duası

Dargın / Geçimsiz Karı Koca Arasını barıştırmak ve Islah etmek İçin
Aile geçimsizlikleri olan aileler için aşağıda gelen yedi adet dua, yedi ayrı kağıda yazılır ve her gün birisi içilirse dargınlık / kırgınlık ortadan kalkar ve yerine sevgi, muhabbet, ülfet gelir.

Bismillahi ve minellahi ve iIellahi ve la havle veI kuvvete illa billahil aliyyil azim*

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Karı Kocanın Barıştırma Duası

Karı Kocanın Barıştırma Duası, evliliklerde yaşanan tartışma ve anlaşmazlıkları çözmek için dua edilen özel bir ibadettir. Bu dua, eşler arasındaki sorunları çözmede yardımcı olur ve aile içi huzuru sağlamak için bir araçtır.

Evlilik, iki insan arasındaki bağın en kutsal ve en önemli şeklidir. Ancak hiçbir evlilik sürekli bir mutluluk ve uyum içinde geçmez. Her çiftin yaşadığı tartışmalar ve anlaşmazlıklar kaçınılmazdır. Önemli olan, bu sorunlarla başa çıkmak ve birlikte çözüm bulmaktır. İşte tam bu noktada Karı Kocanın Barıştırma Duası devreye girer.

Karı Kocanın Barıştırma Duası, Allah’a çiftin arasındaki sorunları çözmede ve ilişkilerini güçlendirmede yardım etmesi için yapılan bir yakarıştır. Bu dua, eşlerin kalplerini birbirine yaklaştırır, sabır ve hoşgörüyü artırır ve birlikte daha iyi bir ilişki kurmalarına yardımcı olur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2779 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
30 Hayır

“Karı Kocanın Barıştırma Duası” için 8 yorum var.

  1. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  2. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  3. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

  4. Trabzon merkezden ben alişan. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, saolun 28-11-2018 19:39:14

  5. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  6. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  7. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

  8. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir