Annesi Bizi Ayırmaya Çalıştı

Annesi Bizi Ayırmaya Çalıştı

Sevgilimle üniversite yıllarında tanıştık. Uzun süren ilişkimizi artık evlilikle taçlandırmak istedik. Fakat müstakbel kayınvalidem bu evliliğe karşı çıktı. Bunun sebebi sevgilimi bir başkasıyla evlendirmek istemesiydi. Sevgilim evin tek erkeğiydi doğal olarak üzerinde müthiş bir anne baskısı vardı. Annesinin baskılarına dayanamayıp sonunda benden ayrılacağını düşündüm. Bir gün gelir annesinin sözünü dinler beni unutur diye endişeleniyordum. Medyum Dolunay ile iletişime geçme hikâyem tam olarak bu kısımda gerçekleşti.

Kazanan ben oldum

Ezelden beri büyüye inanan biriyim dolayısıyla gizli ilimlere ilgim var. İnternet üzerinden sevgilini bağlama duası arayıp durduğum sırada Medyum Dolunay’ın resmi web sayfasına giriş yaptım. Kendisine güven duymam uzun sürmedi zira yapılan yorumlardan güvenilir biri olduğu zaten ortadaydı. 0555 171 85 40 nolu telefonu aradım. Kesinti yaşamadan hocamızla iletişim sağladım. Açıkçası bu kadar tatlı biri olduğunu düşünmemiştim. Anlayışı ve samimiyeti ona her şeyi rahatlıkla anlatmama neden oldu.

Sevgilim sonsuza dek bana ait

Korku ve endişelerimi, beklenti ve arzularımı dinledikten sonra uygulaması gereken yöntemden bahsetti. O günden sonra olacakları beklemeye başladım. Artık annesinin baskı ve ısrarları beni korkutmaz hale gelmişti. Aynı zamanda sevgilim eskisinden çok daha fazla bana bağlı, hatta annesine karşı müthiş bir öfke beslemeye başlar olmuştu. Zaman geçtikçe annesi baskı yapmamaya, ilişkimize karşı çıkmamaya, kısacası beraberliğimize saygı duymaya başladı. Kazanan biz olduk.  Artık annesinin sözüne kanıp beni terk edeceği korkusunu yenmiş, mutlu ve endişesiz bir insana dönüşmüştüm.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1405 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
26 Hayır

“Annesi Bizi Ayırmaya Çalıştı” için 4 yorum var.

  1. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  2. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

  3. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  4. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir