Korkularımdan Kurtuldum

Korkularımdan Kurtuldum

Selamlar, ben Banu, 32 yaşındayım ve çocukluğumda yaşadığım bazı travmalar yüzünden yıllardır çeşitli korkularla yaşıyorum. Bu durum takdir edersiniz ki tüm yaşantımı olumsuz yönde etkiliyor ve tabi ki canımı da sıkıyor. Aşırı korkum olduğu için giderek içine kapanık, asosyal biri olup çıktım. Her geçen yıl korkularıma yenileri eklendi ve ben artık iyice kendi kabuğumda yaşar oldum. Annemin bir arkadaşının tavsiyesi üzerine Medyum Dolunay ile tanıştık ve artık korkularım olmadan yaşayabiliyorum.

Kişiye Özel Çalışıyor

Dolunay hoca kişiye özel çalışma yapmasıyla ünlü biri arkadaşlar. Siz de araştırma yaptığınızda bunu göreceksiniz. Asla ezbere reçeteler, öneriler, çözümler sunan biri değil. Sizin derdinizin ne olduğunu, nelerden kaynaklandığını bilmeden asla çözüm üretmiyor. Herkese aynı şekilde davranmadığını ona giden kişilerden de kolaylıkla duyabilirsiniz. Ayrıca para konusunda da dolandırıcılara benzemediğini anlayacaksınız. Son derece mütevazi bir kişiliğe sahip.

Güvenerek Görüşebilirsiniz

Eğer internet üzerinden bu yönde bir araştırma yapanlardansanız size tavsiyem hiç düşünmeden 0555 171 85 40 bu numarayı arayıp Dolunay hoca ile görüşmeniz. Zaten hakkında yazılan pek çok yorum bulabilirsiniz. Benim arkadaşlarımdan da kendisiyle görüşenler oldu ve herkes hayatından gayet memnun. Dolandırılmak istemiyorsanız kesinlikle kendisi ile görüşmelisiniz. Sorunlarınıza çok kısa süre içinde kalıcı çözümler sunuyor ve herkes için kişiye özel çalışmalar yapıyor. Yani gönül rahatlığı içinde, hiç çekinmeden görüşebilirsiniz. Çok memnun kalacağınıza inanıyorum.

İlgili Başlıklar

Korkularımdan Kurtuldum

Uzun bir süre boyunca, hayatımın merkezinde korkular vardı. Farklı alanlarda karşılaştığım korkular, beni sürekli olarak geriye çekiyor ve ilerlememe engel oluyordu. Ancak, son zamanlarda yaşadığım bir deneyim sayesinde korkularımdan kurtulmayı öğrendim. İşte size bu süreçte edindiğim bilgileri ve deneyimlerimi paylaşacağım.

Birinci adımım, korkularımdan kurtulmak için onları tanımak oldu. Korkularımın kökenini ve nasıl ortaya çıktığını anlamak benim için önemliydi. Bu sayede, korkularımın gerçekliğini sorgulayabildim. İkinci adımda ise, korkularımın üzerine gitmeye ve onları yenmeye karar verdim. Korkularımla yüzleşmek, cesaretimi artırdı ve kendime olan güvenimi güçlendirdi. Son olarak, destek almaktan çekinmedim. Yakın çevremdeki insanlardan, profesyonel yardım alarak korkularımla mücadele ettim.

Bu süreçte birçok başarıya imza attım. Örneğin, yıllardır sahneye çıkma korkusu yaşayan biri olarak, sonunda bir tiyatro oyununda rol aldım ve korkularımla yüzleştim. Ayrıca, yükseklik korkusu olan biri olarak skydiving yapmak gibi adrenalini yüksek bir deneyimi de deneyimledim. Bu deneyimler sayesinde, korkuların sadece zihnimizin ürünü olduğunu ve gerçekliklerinden daha az güçlü olduklarını fark ettim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyumlar
Yazdır
Bu sayfaya 1021 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
23 Hayır

“Korkularımdan Kurtuldum” için 1 yorum var.

  1. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir