Başka Şehire Okumaya Giden Sevgilini Kendine Aşık Etmek

Sevdiğin kişiyi kendine deli divane aşık etmek için çıkmaz yollara girip iyice sıkıntıya girmenize gerek yok.Sevdiğinden sevgine karşılık göremeyen insanların ortak derdi aşk acısına çözüm bulamadıysanız bu dediklerimize iyi kulak verin. Sevdiğiniz kişinin sizinle hep ilgilenip sizi hep sevmesi, düşünmesi, arayıp sorması için bizimle iletişime geçerek çözüm yolları bulabilirsiniz.

Başka Şehire Okumaya Giden Sevgilini Kendine Aşık Etmek

Sevgilinizin başka bir şehirde okumaya gitmesi, ilişkinizi zorlayıcı bir duruma sokabilir. Fakat, uzakta olmanız ilişkinizi bitirmek için bir sebep değildir. Tam tersine, farklı şehirlerde okuyan çiftler, güçlü bir bağ kurmanın yollarını bulabilirler. Eğer sevgiliniz başka bir şehre okumaya gitmişse ve ona olan duygularınızı canlı tutmak istiyorsanız, aşağıdaki ipuçlarını takip edebilirsiniz.

İlk olarak, iletişim kurmaya devam etmek önemlidir. Sevgilinizle düzenli olarak konuşmak, ona ilgi gösterdiğinizi ve aranızdaki bağı sürdürdüğünüzü gösterir. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak, telefon, video konferans veya mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla sevgilinizle iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede ona güvendiğinizi ve ilişkinizi korumak istediğinizi hissettirebilirsiniz.

İkinci olarak, sevgilinize sürprizler yapabilirsiniz. Uzakta olmak, ilişkinizi monotonlaştırabilir, bu yüzden sürprizlerle ilişkinizi renklendirebilirsiniz. Ona bir hediye göndermek veya beklenmedik bir ziyaret yapmak, sevgilinizi mutlu etmenin harika bir yoludur. Küçük jestler ona olan sevginizi ve özlem duyduğunuzu gösterir.

  • Başka bir şehre okumaya giden sevgilinizi desteklemek de önemlidir. Ona başarı dilemek veya zor anlarında yanında olmak için motive edici mesajlar göndermek, onunla birlikte olduğunuzu hissettirir. Eğitim hayatında başarılar elde etmesine destek olmak, ilişkinizin daha da güçlenmesini sağlar.
  • Ayrıca, zamanınızı etkin bir şekilde kullanmak da ilişkinizi sürdürmek için önemlidir. Her ikinizin de yoğun bir programı olabilir, ancak randevu planlamak ve birlikte yapabileceğiniz etkinlikler düzenlemek, ilişkinizi canlı tutmanıza yardımcı olur. Birlikte izleyebileceğiniz film veya dizi önerileri paylaşmak ve planlı bir şekilde vakit geçirmek önemlidir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1043 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
25 Hayır

“Başka Şehire Okumaya Giden Sevgilini Kendine Aşık Etmek” için 4 yorum var.

  1. Trabzon merkezden ben berfin can. selam arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler 29-08-2018 14:32:15

  2. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  3. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

  4. Merhabalar benm sevgilimle 6 aylık bi ilişkim oldu, birbirimizi çok sevdik oda beni çok sevdi bende onu. Ama birgün ne olduysa bi baktım bitirdik akşam konuştuğumuza bana seni seviyorum dedi, sabah oldu uyandı seni sevmiyorum dedi. Bu kız arkadaşımı tekrar kendime nasıl aşık edebilirim lütfen yardımcı olun yoksa kafayı yicem. Lütfen kız arkadaşımın bana dönmesi için yardım edin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir