Düşmanın İle barışmak için dua

Düşmanların nerde olursa olsun iki kişi arasında muhabbet ve şefkat için okuncak bu dua ile düşmalarınız ile aranız düzelicek ve barış ortamı sağlanacaktır.

Allah’u Zül-Celal Hazretlerinin Şehid ismi şerifini her gün Müşteri yıldızının saatinde 319 defa zikretmeye devam eden kimsenin kalbi huzurlu ve mutmain olduğu gibi, düşmanları da kendisine dostluk müjdeleri ile gelir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Düşmanın İle barışmak için dua

Her insanın hayatında zaman zaman çeşitli sorunlarla karşılaşması normaldir. Bu sorunlar arasında en zor olanlarından biri ise düşmanlık ilişkileridir. Düşmanlık, insanların arasında olumsuz bir enerji yaratır ve ruhsal sağlığı olumsuz etkileyebilir. Ancak, her zaman düşmanlıkla mücadele etmek yerine düşmanlarımızla barışık bir şekilde yaşayabiliriz. Bunun için birçok yöntem bulunsa da, en etkili olanlarından biri de dua etmektir. İslam dininde, düşmanın ile barışmak için dua etmek çok önemli bir adımdır.

Dua, insanın Rabbine olan bağlılığını gösterir ve O’ndan yardım istemektir. Düşmanlarımızla barışmak için dua ettiğimizde, Allah’ın lütuf ve merhametiyle onların kalplerini yumuşatabileceğimizi ve aramızda barışın sağlanabileceğini umut ederiz. İslam inancında, düşmanlarımıza karşı iyilik yapmak ve onları affetmek büyük bir erdem olarak görülür. Bu erdemleri yerine getirebilmek için dua etmek önemlidir.

Düşmanlarımızla barışmak için dua ederken, içtenlikle ve samimiyetle dua etmeliyiz. Kalbimizin derinliklerinden gelen bir dilekten, yapacağımız dua daha etkili olacaktır. Ayrıca, Allah’a sadece düşmanlarımızla barışmak için değil, tüm kötü düşüncelerimizden ve olumsuz duygularımızdan arınmak için de dua etmeliyiz. Dua, içsel bir arınma sürecidir ve bu süreci düşmanlarımızla barışarak tamamlayabiliriz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1080 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
25 Hayır

“Düşmanın İle barışmak için dua” için 4 yorum var.

  1. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  2. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  3. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  4. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir