Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Kuvvetli Ayırma Büyüsü

 

Kuvvetli Ayırma Büyüsü: Sevdiğiniz kadın ya da erkeğin bir başkası tarafından çalınmaya çalışılması durumunda araya giren üçüncü şahısı pişman etmek için:
Bu üçüncü kişinin adı Cuma yatsı namazından sonra bir taşın üzerine yazılarak hiç kurumayacak olan bir su birikintisinin ya da gölün içine atılır. Ardından 71 adet nohut tanesinin üzerine birer nokta koyup hepsi bir kesenin içine doldurulup ağzı sıkıca bağlandıktan sonra Tebbet suresi okunup üflenir.

Sabah alaca karanlıkta namazdan önce üçüncü kişinin adı 7 kez zikredildikten sonra toprağa 7, havaya 7 kez daha zikredilip suya doğru üflenir.

Ertesi gün yatsı namazından sonra bir kağıdın üzerine 3 küçük üçgen çizilip her birinin içine üçüncü kişinin isminin ilk harfi yazılıp bu üçgenler bir karenin içine alınır. Ardından 3 defa Allah Allah ya İah 7 defa ya cin kabzehu diye mırıldandıktan sonra üçgenlere doğru tu denir. Niyet edilerek istenildiği gibi dualar okunur ve her duanın sonunda ya cin diye mırıldanılır. Bu 3.gün yatsı namazından sonra uygulanan durum 9 gün boyunca tekrarlanılır. 10.gün ise büyü yapılan kişi aklını yititirir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kuvvetli Ayırma Büyüsü

hakkında merak edilenler ve yapılan yanlışlar hakkında bir yazıya hoş geldiniz. Kuvvetli ayırma büyüsü, insanların ilişkilerini sonlandırmak, ayrılık yaratmak veya birlikte olmayı istemediğiniz bir kişiyi uzaklaştırmak için kullanılan bir büyü yöntemidir. Ancak, bu tür büyülerin etik dışı olduğunu ve olumsuz etkileri olabileceğini unutmamak önemlidir. Bu yazıda, kuvvetli ayırma büyüsünün ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve bunun yerine daha sağlıklı ilişki çözümleri sunmayı amaçlıyoruz.

Bir kişiyi ayırmak veya kötü etkilemek gibi niyetlerle yapılan kuvvetli ayırma büyüsü, kısa vadede istenilen sonucu verebilir. Ancak, bu tür büyülerin uzun vadede ciddi olumsuz sonuçları olabileceğini unutmamak önemlidir. Büyü, enerji ve karmik döngülerle çalışır ve bu nedenle yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Bunun yerine, kuvvetli ayırma büyüsü yerine ilişkilerde daha sağlıklı ve etik bir yaklaşım benimsemek tavsiye edilir. İlişkilerde karşı tarafın duygularını da gözetmek, iletişim kurmak, anlamak ve anlaşılmaya çalışmak önemlidir. Birlikte sorunları çözmek, uzlaşmak veya gerektiğinde terapi almaktan çekinmemek ilişkilerin daha sağlıklı bir şekilde sürdürülmesine yardımcı olabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2098 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
23 Hayır

“Kuvvetli Ayırma Büyüsü” için 9 yorum var.

  1. Merhaba kızım piskioatin birine kacti ellerinde izmarit sonduruyi kızımı kurtarmak istiyorum allah rızası için yardim edin ayirmak istiyorum

  2. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  3. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  4. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  5. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  6. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

  7. Aile zoruyla bir evlilik yaptım ve ayrılmak istiyorum ama karşı geliyorlar lütfen Allah rızası için yardım edin çok zor durumdayım . Eşim benden soğusun ve hemen ayrilsin.

  8. Niyet edilerek istenildiği gibi dualar okunur ve her duanın sonunda ya cin diye mırıldanılır………………bu hangı dualar ….ayrıca yuvanı kurtarmaksa bu üçüncü kıseye mustaaktır

  9. bir sonraki gün yatsı namazından sonra bir kağıdın üzerine 3 küçük üçgen çizilip her birinin içine üçüncü kişinin isminin ilk harfi yazılıp bu üçgenler bir karenin içine alınır. Ardından 3 defa Allah Allah ya İah 7 defa ya cin kabzehu diye mırıldandıktan sonra üçgenlere doğru tu denir. Niyet edilerek istenildiği gibi dualar okunur ve her duanın sonunda ya cin diye mırıldanılır. Bu 3.gün yatsı namazından sonra uygulanan durum 9 gün boyunca tekrarlanılır. 10.gün ise büyü yapılan kişi aklını yititirir. İnsanları birbirinden ayırmanın oldukça büyük bir günahı bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir