En Etkili Büyüleri Hangi Medyum Yapar

En Etkili Büyüleri Hangi Medyum Yapar, alanında uzman tecrübeli ve bilgili bir medyum yapabilir. Büyü yapmak sizin ve benim gibilerin yapabileceği bir şey değildir. Herkesin ilgi alanı ve ilgi alanlarına göre geliştirdiği yetenekleri farklıdır. Mesela benim kalemim kuvvetlidir. Senin de dilin. Ama medyumlar doğuştan gelen bir yetenekle tecrübeyi de birleştirip etkili ve sağlam bir medyum olur. Bu medyumun gerçek bir medyum olup olmadığı biraz şansınıza kalmış olsa da anlamak zordur çünkü herkes hemen hemen medyum olduğunu düşüp buna göre davranıp buna göre vaadler verir. En etkili büyüleri hangi medyum yapar konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Başlıklar

En Etkili Büyüleri Hangi Medyum Yapar

Birçok insanın merak ettiği konulardan biri büyülerdir. Peki, en etkili büyüleri hangi medyum yapar? Büyüler, farklı amaçlarla yapılabilmektedir ve yapılış amacına göre de medyum tercihi önem arz etmektedir. Her medyum aynı derecede etkili büyüler yapamayabilir, çünkü büyüler için gerekli olan bilgi, deneyim ve yetenekler medyumların farklı olabileceği anlamına gelmektedir.

Büyülerin etkili bir şekilde gerçekleşmesi için medyumun sahip olması gereken bazı özellikler vardır. Öncelikle medyumun büyü konusunda uzmanlaşmış olması gerekmektedir. Büyü yaparken kullanılacak olan malzemelerin seçimi, büyü ritüellerinin uygulanması konularında detaylı bilgi sahibi olmak önemlidir. Ayrıca medyumun enerjisi, yoğunluğu ve odaklanabilme yeteneği büyülerin etkisini belirleyen faktörlerdendir.

Medyum seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise referanslardır. Daha önce medyumdan hizmet almış kişilerin düşünceleri, deneyimleri ve geri bildirimleri, medyumun ne kadar başarılı olduğunu gösteren önemli bir ölçüttür. İyi bir medyumu çevrenizdeki tanıdıklarınızdan, aile ya da arkadaşlarınızdan öneriler alarak bulabilirsiniz.

  • En etkili büyüler arasında aşk büyüleri, sağlık büyüleri, bolluk bereket büyüleri, koruyucu büyüler gibi çeşitli türler bulunmaktadır. Bu büyüler, yapılış amacına ve kullanılan ritüellere göre farklılık göstermektedir. Kimi medyumlar bir konuda uzmanlaşmışken, kimileri geniş bir yelpazede hizmet verebilmektedir. Önemli olan, büyülerin etkili bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacak bir medyumla çalışmaktır.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1244 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
26 Hayır

“En Etkili Büyüleri Hangi Medyum Yapar” için 7 yorum var.

  1. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

  2. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  3. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  4. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

  5. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

  6. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir