Sevdiğin Kişiyi Kendine Çekmek İçin Büyü

Sevdiğin Kişiyi Kendine Çekmek İçin Büyü, sevdiğiniz kişi ile büyük ihtimalle ayrıldınız ve onun sizi sevmesi için yollar arıyorsunuz. Bu yollar maalesef sizin yapabileceğiniz yollar değildir. Birisini sevdiğinizi ona söylemekle geri döndüremezsiniz. Yada ona olan aşkınızı kanıtlamak ta size geri döndürmez. Ayrıldıktan sonra ible sadık kalmanız ona bir şey ifade etmez. Terkeden kişi için bitmiştir geri dönmez. ama büyü ile tıpış tıpış size geri döner. Sevdiğin kişiyi kendine çekmek için büyü konusu hakkında daha detaylı bilgi alamk için bizimle iletişime geçiniz.

Sevdiğin Kişiyi Kendine Çekmek İçin Büyü

Sevdiğiniz bir kişiyi kendinize çekmek için yapılan büyüler, uzun bir geçmişe sahip olan bir gelenektir. İnsanlar binlerce yıldır büyüleri kullanarak aşkı ve çekim kuvvetini etkilemeye çalışmışlardır. Ancak, öncelikle belirtmek gerekir ki, büyü yapmak karmaşık bir süreçtir ve dikkatlice yapılmalıdır.

Bir kişiyi kendine çekmek için büyü yapmadan önce, doğru niyet ve düşüncelerle hareket etmek çok önemlidir. Büyülerin enerjisi sizin iç dünyanızdaki niyetinizle uyumlu olmalıdır. Aşık olduğunuz kişiyi etkilemek için büyü yapmak, yalnızca sizinle yapacağına dair rızası olan biri için geçerlidir ve başkasının özgür iradesini etkilemeye çalışmak etik değildir.

 • Büyü yapmak için bazı malzemelere ve bilgilere ihtiyaç duyabilirsiniz:
 • – Bir mum veya tütsü: Enerjinin odaklanması için kullanılır.
 • – Kişi hakkında bilgi: İsim, doğum tarihi, resim vb.
 • – Bir talisman veya sembol: Sevdiğiniz kişiye olan bağlantınızı temsil eder.
 • – Bir büyü formülü veya ritüel: Büyüyü yaparken söyleyeceğiniz sözler ve adımlar.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1444 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
24 Hayır

“Sevdiğin Kişiyi Kendine Çekmek İçin Büyü” için 7 yorum var.

 1. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 2. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 3. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 4. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

 5. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 6. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

 7. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir