Daha Çok Aşk

Göz Şekillerine Göre Eyeliner Çekme

Eyeliner gözlerini ön plana çıkarmak isteyen bir için oldukça etkili bir adımdır. Her eyeliner her göz şekline uymadığı için eyeliner teknikleri de birbirinden farklıdır. Göz şekline göre eyeliner çekebilmek için öncelikle göz şeklinin belirlenmesi gerekmektedir. Göz şekilleri yuvarlak göz, çekik göz, badem göz. ayrık veya yakın göz, ve göz kapağı düşük olmak üzere birkaç şekilde incelenebilir.

Yuvarlak Göz

Yuvarlak göz şekline sahip olan bayanlar için ince ve kuyruklu bir eyeliner önerilmektedir. Eyelinerı tamamlarken daha çekik bir göz elde edilmek isteniyorsa kirpik dipleri de unutulmamalıdır. Dumanlı bir göz makyajı tercih edilirse yuvarlak göz şekli daha çok dikkat çekecektir.

Badem Göz

Badem göz şekline sahip olan çalışanları ise gözlerini yuvarlak göstermek amacıyla baştan sona doğru aynı kalınlıkla giden bir eyeliner çekmelidir. İnce başlayıp, kalın biten bir eyeliner badem göz şekline uymamaktadır. Bu göz şekline sahip olanlar hem ince hem kalın eyeliner uygulaması yapabilir. Bütün eyeliner teknikleri badem göz şekli için uygundur.

Çekik Göz

Çekik göz şekline sahip olanlar çekik olan biçimini indirmek ve dengelemek için çekilen eyelinerı kirpik diplerinden çektikleri eyeliner ile birleştirip gözlerini daha düşük göstermelidir. Çekilen eyeliner kalın değil ince olmalıdır.

Ayrık Göz

Birbirinden uzak olan gözleri yakınlaştırmak amacı ile kuyruksuz bir eyeliner çekilmelidir. Eyeliner çizgisi göz yanılsaması yaratıp, gözleri daha yakın gösterebilsin diye göz pınarlarına kadar uzatılmalıdır.

Düşük Göz Kapağı

Göz kapağı düşük olanlar daha canlı görünebilmek için ince bir eyeliner uygulamalı, eyeliner kuyruğu yukarı doğru uzatılmalıdır. Böylelikle daha canlı daha iyi bir görüntü elde edilebilir.

İlgili Başlıklar

Daha Çok Aşk

Aşk, insanoğlunun en temel duygularından biridir ve insan hayatında önemli bir rol oynar. Daha çok aşk demek, daha fazla sevgi, şefkat ve bağlılık demektir. Aşk, insanların birbirine olan tutkulu ve derin duygusal bağını ifade eder.

Daha çok aşk demek, bir ilişkideki sevgi ve bağlılığın artmasını ifade eder. Bir ilişkide daha çok aşk olması, partnerler arasındaki duygusal bağın güçlenmesini sağlar. Bu da ilişkinin daha sağlıklı, mutlu ve sürdürülebilir olmasına yardımcı olur.

Aşk aynı zamanda aile içinde de önemli bir role sahiptir. Aile üyeleri arasında daha çok aşk olduğunda, birlikte daha mutlu ve uyumlu bir yaşam sürdürmek mümkün olur. Aşk, aile bağlarını güçlendirir ve bir arada olmayı daha değerli kılar.

Daha çok aşk, insanların birbirine olan sevgi ve anlayışını artırır. Karşılıklı sevgi, anlayış ve hoşgörü ile dolu bir toplumda yaşam sürmek herkes için daha güzel ve huzurlu bir deneyim olur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1178 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
24 Hayır

“Daha Çok Aşk” için 2 yorum var.

  1. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  2. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir