Kadir Gecesi Muskası

İki kişinin arasını açmak için (büyü yapmada kullanılan rnuskalardan biri de içiçe çizilmiş üç kareden oluşan, çok etkili olduğu söylenen muskadır.

Kadir Gecesi Muskası
Bu muska kadınla erkeğin arasını açmak, geçimsizlik yaratmak, evdekileri birbirine düşürmek içindir. Bu tür mukalar daha çok düşmanlık için yapılır. İçiçe çizilen karelerden en dıştakinin dört köşesine «AIlah», dört kenarın ortasına birer «Ya» yazılır. Ortadaki karenin dört köşesinde ‘birer yıldız, kenarların ortasında ise birer üçgen, üçgenlerin (yanlardaki üçgenlerin) iki yanında (beşer tane «elif»ten oluşan dört dizi bulunur.

En içteki karenin dört köşesinde gene «Allah» anlamına gelen dört «ah», iç köşelerde birer «vav», iki kıyının ortalarında birer üçgen, karenin ortasında karşılıklı birer göz, gözlerin yanlarında, ortada birer «t» vardır. Gözler ‘karşılıklı birer «nun» harfinden oluşur. Noktaları gözbebeği biçiminde olup büyükçedir. Bu muska Kadir gecesinden bir gün önce büyü yapılan kimselerin oturdukları evin kapsına saklanır. Üç gün süre ile üzerinden karı-koca birbirine girer, olay, ayrıldıktan sonra bulurmuş

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kadir Gecesi Muskası

Bir çok Müslüman, Kadir Gecesi’ni çok önemli bir gece kabul eder. Kadir Gecesi’nde, Cuma günü ibadetlere katılmak, geceyi ibadetle geçirmek ve dua etmek önemli ritüellerdir. Müslümanlar, bu geceyi ibadet ve dua ile geçirirken, bazı özel uygulamalar da gerçekleştirirler. Bu uygulamalardan biri de “Kadir Gecesi Muskası”dır.

Kadir Gecesi Muskası, bu özel geceye özgü bir gelenektir. Birçok kişi, bu geceyi mümkün olduğunca verimli geçirebilmek ve dualarının kabul olmasını sağlamak için Kadir Gecesi Muskası kullanır. Muskalar, genellikle Kuran-ı Kerim’den alınan ayetlerin ve duaların yazıldığı küçük kağıtlardır. Bu kağıtlar daha sonra özenle katlanır ve üzerine Kadir Gecesi’nde gerçekleştirilmek istenen dilek ve niyetler yazılır.

Kadir Gecesi Muskası, birçok kişi tarafından dua ve ibadetlerinin etkinliğini artırmak için kullanılır. Muskalar, kullanıcıların dualarının gerçekleşmesi ve dileklerinin kabul olması için bir nevi destek ve yönlendirme sağlar. İnanışa göre, Kadir Gecesi’nin büyüklüğü ve önemi nedeniyle dua ve niyetlerin kabul olma ihtimali artar ve muska bu süreci destekler.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Muska Çeşitleri
Yazdır
Bu sayfaya 2097 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
20 Hayır

“Kadir Gecesi Muskası” için 9 yorum var.

  1. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  2. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  3. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

  4. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  5. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

  6. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  7. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  8. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

  9. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir