Kısmet açılması için dua

Kısmet açılması için dua : Evlilik amaçlı Kısmet Açma Duası Medyum Süleyman Hoca kısmet duası ve Kısmet ne şekilde açılır yolları ve Yöntemleriyle burada  kısmet kısmet açma ve dualarını anlatıyor.

Kısmet açmak amaçlı hangi dualar okunmalıdır?

Kısmet Ne Şekilde Açılır Kısmet açma yolları Kısmet ve Talihi Bahtı Kısmeti Açma Yöntemleri Aralarında Evlenemeyen Kimseler amaçlı Taha süresinin 131 ve 13iki. ayetleri bir kağıt üzerine misk, safran ve gül suyu karışımı bir mürekkep ile yazılır da o zamana civarında evlenememiş bir kimsenin koluna asılırsa, Biiznillah kısmeti açılır. Ek Olarak eğer kendinde unutkanlık arız olmuşsa, derhal şifa bulur. fakir ise fakirlikten kurtulur.
(ed-Dürru’n-Nazıym)

TAHA SÜRESİ 131 Ayet

Kısmet açılması için duaKısmet Açmak için bu niyet ile bu amel ve havas çalışması yapılır. Öncelikle 500 Adet nohut alınır 2 adet boş kase önüne koyarsın bir kase içerisinde 500 adet nohut olur öte kase de boş olur sağ eline bir nohut alırsın ve bir ihlas okursun nohuda üflersin ve bir sonra boş olan kaseye koyarsın ve geride olan her bir nohuda ihlas süresini okursun bu ameli tamamladıktan bir sonra 500 adet nohuda 500 ihlas süresini okuduktan bir sonra bu nohutları su dolu bir kaba koyarsın tam çıplak olmadan banyoya girersin banyonu yaparsın çıkmak üzereyken bu su dolu kabın içindeki nohutlarla beraber kabı başından aşağıya dökünür sün ve bir sonra havlu ile durulanma dan üzerini giysini giyersin yaş ve ıslak halinle giyineceksin banyodan çıkarsın bir sonra bu nohutları bir poşete toplar koyarsın bunları bir denize götürür atarsın Bir Sonra niyetini amelini gönlünden geçirirsin bunu 3 perşembe akşamı yaparsın 3 cuma gecesine civarında rızkın kısmetin açılır umarım denenmiş ve tecrübe edilmiştir mücerrep bir çalışmadır .

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kısmet açılması için dua

Birçok insanın hayatta ulaşmak istediği başarılar vardır. Ancak, bazen insanlar istedikleri şeylere ulaşmakta zorluklar yaşayabilirler. İşte bu noktada, kısmet açılması için dua etmek birçok insanın tercih ettiği bir yöntemdir. Kısmet açılması için dua etmek, hayatınızda size açılan yeni fırsatların oluşmasına yardımcı olabilir.

İslam inancına göre, Allah’ın takdir ettiği şeyler dışında hiçbir şey gerçekleşmez. Öyleyse, kısmet açılması için dua etmek, Allah’ın sizin için daha iyi bir kısmet takdir etmesini istemeniz anlamına gelir. Bu dua, sizin hayatınızda yeni kapıların açılması ve başarılarınızın artması için bir vesiledir.

Kısmet açılması için dua etmek için yapabileceğiniz birçok farklı dua mevcuttur. Bu dualardan biri şu şekildedir: “Rabbim, kısmetimi aç, bana hayırlı kapılar aç, beni başarıya ulaştır. Kısmetimi açma konusunda bana yardım et ve yolumu aydınlat.” Bu dua, sizin dileklerinizi Allah’a ileterek kısmetinizin açılmasına yardımcı olacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2771 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
26 Hayır

“Kısmet açılması için dua” için 3 yorum var.

  1. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  2. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir