Karının Senden Uzaklaşmaması İçin Dua

Karının Senden Uzaklaşmaması İçin Dua: Karının senden uzaklaşmaması ve ayrılmamasınımı istiyorsun.Sevdiğiniz erkek sizi başka kadınlarla aldatıyordur. Bu o kişiyi sevdiği anlamına gelmese bile sizin için başka bir insana dokunuyor olması büyük bir sıkıntıdır. Sevdiğiniz erkeği görüştüğü kadından ayırmak istersiniz ama yapabileceğiniz pek birşeyde yoktur. Yapabileceklerinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

 

Karının Senden Uzaklaşmaması İçin Dua

Aşk ve evlilik ilişkileri zaman içinde değişikliklere uğrayabilir ve bazen bir takım zorluklarla karşılaşabiliriz. Özellikle evlilik hayatında zaman zaman karı-koca arasında kopmalar yaşanabilir ve karı eşin uzaklaşması söz konusu olabilir. Ancak, karının senden uzaklaşmaması için dua etmek, bu sorunu çözmek ve ilişkiyi sağlam tutmak için önemli bir eylemdir. Bu dua, eşler arasındaki sevgi, saygı ve anlayışı artırarak karının eşinden uzaklaşmasını engellemeye yardımcı olabilir.

Birinci dua örneği şu şekildedir:

AdımAdım Detayları
1Allah’a yönelin ve O’ndan yardım isteyin. İçten bir şekilde samimi dualar edin ve karınızın sizden uzaklaşmaması için dileklerde bulunun.
2Niyyetinizi belirleyin ve dua ederken karınızla olan ilişkinizi güçlendirmek için Allah’a niyetinizi açıklayın.
3Kalben ve dille dua edin. Kendinizi Allah’a ait hissedin ve O’na güvenin. Kalpten gelen samimi dualar, kabul edilme ihtimali daha yüksektir.
4Dua ederken sabırlı olun ve Allah’ın zamanlamasına güvenin. Dualarınızın cevap bulması zaman alabilir, bu nedenle dua etmeye devam etmek ve sabırlı olmak önemlidir.

İkinci dua örneği ise şu şekildedir:

  • Allah’ım, senden yardım diliyorum. Benimle olan eşimi sevgi, saygı ve anlayışla dolu bir ilişki içinde tutmanı dilerim.
  • Kalbimizin birbiriyle uyumlu olmasını ve her geçen gün birbirimize daha da yakınlaşmamızı sağla.
  • Eşimle olan bağımızı güçlendir, karını benden uzaklaştıracak her türlü engeli kaldır.
  • İçten bir şekilde samimi dualarımı kabul et, eşime karşı şefkatli, anlayışlı ve sevgi dolu olmayı sürdürebilmemi sağla.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1135 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
20 Hayır

“Karının Senden Uzaklaşmaması İçin Dua” için 4 yorum var.

  1. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  2. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  3. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

  4. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir