Bereket Duası

Evinizde iş yerinizde bereket görmek evinizde huzur bulunması işyerinizde bol kazanç elde edilmesi için aşağıdaki bereket duasını okuyabilirsiniz

Nasip, kısmet, bereket ve dostluk kurma hususunda Ahzap suresinin okunması çok .müessirdir.

Bereket Duası

 

“Yâ Allahu, yâ Rabbi, yâ Hayyü, yâ Kayyûmü, Yâ Zel Celâli ve ikram. Es’elüke bismikel azîmil-a’zami, enterzukanî helâlen tayyiben. Allahümme in kâne rızkunâ fissemâi enzilhu, ve in kâne fil ardi ezhirhu ve in kane ba’iden karribhu, ve in kâne kâriben yessirhü, ve in kâne kalîlen kessirhü ve in kâne kesîren ihfazhü bilbereketi”

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Bereket Duası

Bereket duası, manevi bir ritüel olarak bilinir ve insanların hayatlarında bereketin artmasını talep etmek için yapılan bir dua türüdür. Hayatımızın her alanında bereketin önemi büyüktür; maddi değerlerimiz, ailemiz, işimiz, sağlığımız ve daha birçok konuda bereketin varlığı çok önemlidir.

Bereket duası, Allah’a olan inancımızı pekiştirirken, O’ndan yardım dileyerek hayatımıza daha fazla bereketin girmesini istediğimiz bir ibadet şeklidir. Bu dua, kişinin içten ve samimi bir şekilde Allah’a yönelmesiyle gerçekleştirilir. Bereket duası için spesifik bir kural veya ezberlenmiş bir metin bulunmamaktadır. Bu dua, kişinin kendi dilinden ve kalbinden gelerek ihtiyaçlarını Allah’a ilettiği bir niyettir.

Bereket duasının etkili olabilmesi için kalbin samimiyetle duaların kabul edileceğine olan inançla dolu olması çok önemlidir. İnsanlar bereket duasını, maddi zenginlik, verimli bir iş veya bereketli bir evlilik gibi konular için yapabilirler. Dua, sadece dileklerin yerine gelmesi için değil aynı zamanda ruhani bir bağ kurmak ve Allah’a teşekkür etmek amacıyla da yapılabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2425 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
28 Hayır

“Bereket Duası” için 4 yorum var.

  1. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  2. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

  3. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  4. Tunceli merkezden ben gülay. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 25-01-2018 20:40:49

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir