Çok İstediğin Bir Şeyin Olması İçin Okunacak Dua

Çok İstediğin Bir Şeyin Olması İçin Okunacak DuaÇok İstediğin Bir Şeyin Olması İçin Okunacak Dua: Çok istediğin bir şeyin olması amaçlı okunacak yakarış ve dualar burada bulunmaktadır. Eğer bu dualara rihayet edilir ve isteğin gerçekleşmesi amaçlı sebepler ortaya konursa yakarış onay olabilir ,isteğiniz gerçekleşecektir Allah’ın takdiriyle.

İsteğine ya da dileğine kavuşmak amaçlı , 2 rekat salat kılıp, sevabını Silsile-i aliyye denilen âlimlerin ruhuna armağan etmeli, bunların hürmeti amaçlı diyerek yakarış etmeli.

Örneğin,
Ya Rabbi, hayırlı bir evlat kısmet eyle diye yakarış yazar ,Bu duamı silsile-i aliyye büyükleri hürmetine onay eyle demeli. (Mekatib-i şerife)

Erken ve yatsı namazından çabucak sonra silsile-i aliyyenin isimlerini, ek olarak çabucak sonra Fatiha okuyarak ruhlarına gönderip, onları bahane ederek yapılan yakarış onay olabilir . Deneyim edilmiştir.
Ali Ramiteni hazretleri buyurdu ki:

( Yazık işlememiş bir lisan ile yakarış ediniz ki, onay olsun!) Yani, Huda dostlarının huzurunda tevazu eyleyiniz, yalvarınız da, sizin amaçlı yakarış etsinler. İstigase, yani bir Veliye girişme de, bu demektir.

[İsa aleyhisselama gelip derler ki, yakarış ediyorsunuz, çaresiz hastalıklar güzel oluyor. Hangi duayı okuyorsunuz, bize de söyler misiniz? İsa aleyhisselam da onlara okuduğu duayı söyler. Adamlar bir zaman çabucak sonra tekrar gelirler, efendim okuyoruz okuyoruz bir birşey olmuyor, acaba bize yanlış yakarış mı öğrettiniz derler. İsa aleyhisselam,  ( Yakarış dosdoğru ama kavşak yanlış) buyurur, yani dosdoğru yakarış öğrettim, yakarış benzer yakarış ama, kavşak benzer kavşak değil!]

3- Âyât-i hırz, usulüne uygun okunur ve yakınında taşınırsa, gaye hasıl olabilir .

4- Adakta bulunmalı. Örneğin ,(Şununla evlenirsem, sevabı Seyyidet Nefise hazretlerine olmak amacıyla ,Allah amaçlı , üç Yasin üfürükçülük etmek nezrim olsun) denince, bu dileğin onay olduğu deneyim edilmiştir.

5- Yakarış izinli okunmalı! M. Masum hazretleri buyuruyor ki: (Yakarışyı, âyet-i kerimeyi sevap kazanmak amaçlı okurken kimseden müsade almaya icap yoktur. Bunlar şifa amaçlı ,bir ihtiyacın hasıl olması, bir müşkülün hallolması amaçlı okunurken, etki etmeleri, üstadın müsade vermesine bağlıdır.) Üstad vefat etmişse, kitabından öğrenip üfürükçülük etmek da müsade almak olabilir .İzin alan, müsade verenin vekili olabilir .Vekilin okuması, üstad buna benzer etkili olabilir .

6- Bir dileği olan aşağıdaki duayı okumalıdır. Kötü bir kişi gelip, (Ya Resulallah! Allahü teâlâya yakarış et, gözlerim açılsın) dedi. Peygamber efendimiz de, (Kusursuz bir abdest al! Çabucak Sonra ,ya Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam! Seni bahane ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın amaçlı onay etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu ulvi Peygamberi bana şefaatçı eyle! Onun hürmetine duamı onay et) duasını okumasını ifade etti .O da, abdest alıp yakarış etti. Çabucak gözleri açıldı. [Tirmizi]

Bu duayı okuyanlar, maksatlarına kavuşmuşlardır.
Namaz kılmayanın, yasak işleyenin ve kalbi aymaz olanın duası onay gerçekleşemez .Ehl-i sünnet itikadında olmayanın okuması yarar vermez. Doğruluk teâlâ, herşeyi bir sebep ile yaratmaktadır. Bir şeye kavuşmak isteyen, o şeyin sebebine yapışmalıdır. Rabbimiz, insana esenlik ,şifa sunmak amaçlı , yakarış etmeyi, sadaka vermeyi ve ilaç kullanmayı sebep yapmıştır.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Çok İstediğin Bir Şeyin Olması İçin Okunacak Dua

Birçok insan hayatta belirli hedeflere sahiptir ve bu hedeflere ulaşmak için ellerinden geleni yapabilirler. Ancak bazen isteklerimizi gerçekleştirmek için ekstra bir yardıma ihtiyaç duyarız. İşte tam bu noktada, çok istediğimiz bir şeyin olması için okunacak dua devreye girer. Dua, kalbimizin derinliklerinden gelen bir dilektir ve Allah’a yönelerek isteklerimizi iletişim kurmamızı sağlar.

Çok istediğimiz bir şeyin olması için okunacak dua, duaların gücünden faydalanarak hedeflerimize daha hızlı ulaşmamıza yardımcı olabilir. Bu dua, Şeytan’ın kötü etkilerinden, engellerden ve olumsuzluklardan korunmamızı sağlar. Aynı zamanda kalbimizi sakinleştirir, umutlarımızı artırır ve Allah’ın lütfuna olan inancımızı pekiştirir.

  • Bu dua için en uygun zaman sabah saatleridir. Sabahın erken saatlerinde uyanır uyanmaz, güneşin doğuşuyla beraber biraz zaman ayırarak bu duayı okuyabilirsiniz.
  • Dilenilen şey ne olursa olsun, samimi bir kalple, içten bir şekilde Allah’a yönelin ve niyetinizi netleştirin.
  • Okuyacağınız dua, yalnızca kendiniz için değil, tüm insanlık için hayırlı olmasını dileyerek yapılmalıdır.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 3067 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
25 Hayır

“Çok İstediğin Bir Şeyin Olması İçin Okunacak Dua” için 5 yorum var.

  1. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  2. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  3. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  4. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

  5. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir