Hayırlı Evlilik İçin Dua

Evlenip hayırlı bir yuva kurmak istiyorsun fakat sevdiğin kızı ailesi vermiyor. Aşağıdaki tılsımı yaz ve itiraz edenlerin geçecekleri bir yere göm. Kimse itiraz edemez.
Tılsım şudur;

Hayırlı Evlilik İçin Dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Hayırlı Evlilik İçin Dua

Evlenmek, insan hayatında önemli bir dönüm noktasıdır. İki insanın hayatını birleştirmesi, yeni bir aile kurması ve bir ömür boyu birlikte olma kararı alması oldukça değerli bir süreçtir. Ancak, evlilik yolculuğu bazen zorluklarla dolu olabilir. Bu nedenle, hayırlı bir evlilik için dua etmek oldukça önemlidir.

Bir evlilikte hayırlı olması için Allah’a başvurmak, Rabbin iznini ve bereketini talep etmek gerekir. Allah’ın rızasını kazanmak ve bir ömür boyu mutluluk, huzur ve sevgi dolu bir evlilik için dua etmek büyük bir öneme sahiptir. Dua, evlenecek çiftlerin tek başına veya birlikte yapabilecekleri güçlü bir ibadettir.

  • Allah’ım, hayırlı bir evlilik yapmayı dilerim. Kaderimde bana uygun bir eş yazıldığına inanıyorum. Bana gelecek olan kişinin karakterini ve kalbini hayırlı kılmanı, ona güzellikler ve erdemler vermeni dilerim.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2041 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
22 Hayır

“Hayırlı Evlilik İçin Dua” için 4 yorum var.

  1. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

  2. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  3. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

  4. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir