Tuz büyüsü

Tuz büyüsü nasıl yapılır tuz büyüsü nedir bu konuda sizlere önemli bilgiler aktaracağız ; Tuz büyüsü Kafkaslar bölgesinden gelen bir büyüdür. Kafkas bölgesi birçok inancın ve ritüelin bulunduğu çok karışık bir bölgedir. Tuz büyüsüne şor büyüsü de denilmektedir. Kuzey Azerbaycan’da en yaygın olarak yapılan büyüdür.Tuz büyüsünün ayrıcalığı diğer aşk büyülerinden çok daha hızlı etki etmesi ve geçici aşklar yerine uzun ömürlü aşklar yaşatmasıdır.

Tuz büyüsü yapılacak kişiyi temsilen bir bebeğin yapılan büyüdür.  Tuz büyüsünde ilk olarak kadın veya erkeği temsil eden bezden bir bebek yapılır. Büyü bayana yapılacaksa beyaz kumaştan, erkeğe yapılacaksa kırmızı kumaştan yapılmalıdır. Kullanılacak olunan renk büyünün tesirinin yüzde yüz etkili olması için bu renkler dışında renkler kullanılmamalıdır.

Tuz büyüsünde en önemli olan detay bebeğin içine tuz yerleştirme uygulamasıdır. Tuz küçük poşete konarak bebeğin karnına yerleştirilir. Bebeğin karnına konulan tuz kişinin kalbini sembol etmektedir. Tuz bebeğin karnına yerleştirdikten sonra bebeğin içi pamuk ile doldurulur. Daha sonra bebek dikilerek kapatılır.

Dikkat edilmesi gereken husus bebeğin sırtı açılıp dikilmelidir. Kalbe giden yol önden ve doğru olan yol olmamaktadır. Sırttan kalbe gidilir ve büyünün mantığına uygun olan budur. Bebek yapıldıktan ve tuz yerleştirildikten sonra gezdirme aşaması yapılmaktadır. Tuz büyüsü yapılan kişinin evinde yada iş yerinde büyüyü yapan kişi bebek yanındayken bir süre gezdirilmelidir.

Tuz büyüsü 14. günün gecesinde bebek akarsuya bırakılmalıdır.

Bebeğin içine konulacak tuza koymadan önce ise okunacak dualar şunlardır:

Öncelikle aşık edilmek istenen kişinin adı ve soyadı anne adı ile beraber sufle edilmeli ve tız suda eriyinceye kadar bana bağlanması, bağının ömür boyu sürecek şekilde olması diye dilek tutulur.Bir avuç iri tuz üzerine 89 fatiha ve 89 defa Fe lemmâ elkav kale musa ma citüm bihis sihr innellahe se yubtilu-hu innellahe la yuslihu amelel müfsidin ayeti, 89  defa ihlas, 89 defa felak ve 89 defa nas sureleri, 89 defa salavatı şerife okunmalıdır.

Tuz büyüsü bir ömür sır olarak kalmalı ve asla kimseye söylenmemelidir.

İlgili Başlıklar

Tuz büyüsü

Tuz büyüsü, insanların hayatlarında sıkça karşılaştıkları ancak çoğu zaman farkında olmadıkları bir konudur. Tuz, kendini korumak, enerjiyi pozitife çevirmek veya kötü enerjiden arınmak amacıyla yaygın bir şekilde kullanılan bir maddedir. Farklı kültürlerde ve inanışlarda tuz büyüsü farklı amaçlarla uygulanabilir.

Tuz büyüsü, kötü enerjinin engellenmesi ve yaşam alanlarının temizlenmesi amacıyla yapılandır. Bu büyü genellikle kötü niyetli kişilerin etkilerinden korunmak için kullanılır. Tuzun enerjiyi temizlediğine ve negatif enerjiyi uzaklaştırdığına inanılır. İnsanlar genellikle evlerinde, iş yerlerinde veya kişisel eşyalarında tuz kullanarak kötü enerjiyi uzaklaştırmaya çalışırlar.

Bir diğer tuz büyüsü ise tuz banyosudur. Tuz banyosu, vücudu ve enerji alanını temizlemek için kullanılan etkili bir yöntemdir. Tuz, suyla birleşerek negatif enerjiyi dışarı atar ve bedeni arındırır. Tuz banyosu yaparken, içeriğinde tuz bulunan temizleyici bir karışım kullanılır ve bu karışıma belirli bir ritüel eşlik eder.

 • Tuz büyüsünün bir diğer kullanım alanı da düşmanlık veya zarar vermek için kullanılmasıdır. Bu tür tuz büyüleri, kişiye zarar vermek, enerjisini çekmek veya hayatını olumsuz yönde etkilemek amacıyla yapılan kötü niyetli uygulamalardır. Bu tür büyüler, kişinin üzerine veya yakınına tuz yerleştirilerek gerçekleştirilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü, Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 4736 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
21 Hayır

“Tuz büyüsü” için 27 yorum var.

 1. Tuz büyüsü ile sevdiğim kadını kendime bağlamak istiyordum. Ancak bu tür işlemler usta kişilerce yapılmalı aksi takdirde kötü sonuçlar doğurabilir şeklinde bilgiler okudum. Bu nedenle bu tür konularda eğitimli, uzman bir kişiden yardım almak istedim. Medyum Dolunay gereken tüm çalışmayı gerçekleştirdi. İki hafta geçmedi aramız düzeldi. Durmadan beni arıyor, yanıma geliyor ve her saniye benimle zaman geçirmek istiyor.

 2. Liseden beri aşık olduğum biri var. Aynı sınıfta okuyorduk. Başkasıyla nişanlandı. Ben de bu duruma artık dayanamaz hale gelmiştim. Bir arkadaşım tuz büyüsü yaptır dedi. Ben bu tür şeyleri kendi başıma yapmanın doğru olmadığını düşünüyordum ve Medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Kendisinin yaptığı çalışma sonucunda aşkım eşim oldu. Çok mutluyuz. Büyü etkisini 15 gün gibi kısa bir sürede gösterdi. Herkese tavsiye ederim.

 3. Ben Fransa’da yaşıyorum. Eşimle sürekli kavga etmeye başladık. İşlerini bahane ederek eve gelmemeye başlamıştı. Tuz büyüsü yaptım. Tabi profesyonel bir yardım almadığım için beceremedim. Medyum Dolunay referansları ile bana güven verdi. Kendisine başvurdum. Çok etkili bir şekilde bu büyüyü yaptı. Eşim şimdi çok değişti. Bana eskisinden daha bağlı ve yanımdan ayrılmıyor. Sizde yaptırın ve mutluluğu yakalayın.

 4. Medyum Dolunay’dan kendisinden sürekli danışmanlık alan bir arkadaşım aracılığıyla haberim oldu. Sevdiğim adam bana karşı çok soğuktu. Beni en yakın arkadaşımla aldattı. Ama ne yaparsa yapsın ondan vazgeçmek istemedim. Tuz büyüsü bu konularda çok etkiliymiş. Bende Medyum Dolunay ile görüştüm ve yaptırmak istedim. O kadar hızlı etki etti ki inanamadım. İki hafta içerisinde bin pişman bana döndü ve bensiz nefes bile almıyor. Çok mutluyum ve teşekkür ediyorum.

 5. Aşkın gözü kördür derler. Kızım bir adama aşık oldu. Akli dengesini yitirecek hale geldi. Delikanlı iyi biriydi. Ancak kızımı bir türlü görmüyordu. Bende Medyum Dolunay’dan yardım istedim. Sağ olsun tuz büyüsü yaptı. Son derece hızlı bir şekilde sonuç aldık. Kızımı istemeye geldiler. Kızıma yürekten bağlandı. İkisi de çok mutlu ve ben de size çok teşekkür ediyorum.

 6. Tuz büyüsü ile eşim yeniden bana aşık oldu. Büyülere asla inanmazdım. Ancak başıma korkunç bir olay geldi. 20 senelik evliyim. Eşim bana benden iğrendiğini, bıktığını söylemeye başladı. Her gün bu şekilde söylüyordu. Bende Medyum Dolunay ile görüştüm. Kendisi bana yardımcı oldu. Allah razı olsun sayesinde eşim yeniden bana aşkla bakar oldu. İkinci balayını yaşıyoruz. Size de böyle sorunlarınız varsa tavsiye ederim.

 7. Eşimin gözü hep dışarıdaydı. Aylarca eve gelmiyordu. Ne çocuğumla ne de benimle ilgilenmiyordu. Bende Medyum Dolunay ile irtibata geçtim ve tuz büyüsü ile eşimi eve tekrar bağladı. Bensiz nefes bile almaz hale geldi kısa süre içerisinde. Güvenilir, hızlı ve profesyonel bir hizmet aldım. Kendisine yuvamı kurtarmaya vesile olduğu için teşekkür ederim.

 8. Medyum Dolunay ile daha önce kardeşim işlem yaptırmıştı. Çok etkili oldu. İş kurdu, kısmeti açıldı ve evlendi. Ben de sevdiğim kızın benden hoşlanması için kendi kendime her şeyi denedim. Tuz büyüsü dahil birçok şeyi yapmaya çalıştım. Olmadı. Kardeşimin yönlendirmesi ile Medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Çok hızlı sonuç aldım. Sevdiğim kız ile biz de evlilik yoluna girdik. Profesyonel yardım almayı herkese tavsiye ederim.

 9. Eşim kendinden 10 yaş küçük bir kadın ile aşk yaşıyor. Eve gelmiyor. Birlikte yuva kurdular. Ben 3 çocukla ortada kaldım. Çok şey denedim, çok kişiye gittim sonuç alamadım. Tuz büyüsü yaptım olmadı, dualar okudum yine muvaffak olamadım. Medyum Dolunay ile görüşme sağladım ve o bana yardımcı oldu. Eşim kadını bıraktı ve eve geri döndü. Tüm sorunlarınız için kendisi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

 10. Tuz büyüsü son derece hızlı bir şekilde etkisini gösterir. En çok aşık etmek ve birini kendine bağlamak için kullanıldığını bilirsiniz. Ben kendi başıma çok denedim ama tabi sonuç alamadım. Sonra Medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Kendisi yaptığı bağlama vefki ile sevdiğim kişiyle evlilik yoluna girmemi sağladı. Çok teşekkür ediyorum.

 11. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 12. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 13. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

 14. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 15. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 16. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 17. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 18. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 19. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 20. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

 21. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 22. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 23. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 24. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 25. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 26. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 27. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir