bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü nasıl yapılır bağlama büyüsü hakkında bilinmeyenleri siz değerli okurlarımıza aktaracağız ; Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak, aşık etmek için yapılan büyü ve tılsımlar mevcuttur. Bir çoğunda dualar yardımı ile yapılır. Ancak bağlama ve aşk büyülerinde bağlamak istediğiniz kişiye ait bir takım eşyalar gerekebilir. Aşağıda yazdığım duayı okumadan önce sevdiğiniz kişinin bir tutam saçı ile kendi saçınızı karıştırıp küçük bir yumak haline getirmelisiniz. Bir de sevgilinizin bir resmi ile kendi resminizi aynı kağıt üzerine yapıştırmalısınız.

İnce bir ip alıp aşağıdaki duayı her okuduğunuzda saç yumağına sararak düğüm atmalısınız. Bu işlemi …… kere tekrarladıktan sonra fotoğtafları yapıştırdığınız kağıda ipi ve saçları paket yapıp ayın tam dolunay günü yine aşağıdaki duayı ….. kere okuyarak pakete üflemeli ve niyetinizi tutarak paketi bir gül ağacının altına gömmelisiniz. Çok etkili ve denemiş bir büyüdür.

Bismillahirrahmanirrahim.
İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti.

İlgili Başlıklar

bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü, insanların duygusal ve ruhsal ilişkilerinde etkili bir şekilde kullanılan bir tür geleneksel büyüdür. Bu tür bir büyü genellikle bir aşk veya ilişki bağının kuvvetlendirilmesi amacıyla yapılmaktadır. Bağlama büyüsü, içinde bulunulan ilişkinin daha tutkulu ve bağlantılı hale getirilmesine yardımcı olabilir.

Bağlama büyüsü genellikle sevilen bir kişiye olan tutkuyu artırmak ve ona olan bağlılığı güçlendirmek için kullanılır. Bu tür bir büyüde, özel dualar, tılsımlar ve ritüeller kullanılır. Bu ritüellerin amacı, enerjiyi çekmek ve sevilen kişi ile daha güçlü bir bağ oluşturmaktır.

Bağlama büyüsü, güvenilir, deneyimli ve bilgili bir büyücü tarafından gerçekleştirilmelidir. Büyücü, doğru ritüel ve malzemeleri kullanarak istenen sonuçları elde etmeye yardımcı olabilir. Ancak, bu tür bir büyüyü yapmadan önce, etik sorumlulukları ve olası sonuçları düşünmek önemlidir. Bağlama büyüsü, bir kişinin özgür iradesine müdahale etme potansiyeli taşır ve bu nedenle dikkatli bir şekilde düşünülmelidir.

  • Bağlama büyüsünün etkili olabilmesi için doğru zamanı ve yerleri seçmek önemlidir. Büyü genellikle dolunay veya diğer astrolojik olayların gerçekleştiği dönemlerde yapılır. Ayrıca, sevilen kişiyle özel bir bağa sahip olduğunuz yerlerde de ritüel gerçekleştirebilirsiniz.
  • Malzemelerin seçimi de bağlama büyüsünün etkisini artırabilir. Özel tılsımlar, kristaller veya bitkiler kullanarak büyünün enerjisini güçlendirebilirsiniz. Ancak, malzemeleri seçerken anlamlı ve kişisel olanları tercih etmek önemlidir. Sadece sembolik olarak değerli olan nesneler enerjiyi çekme yeteneği taşır.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1084 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
26 Hayır

“bağlama büyüsü” için 2 yorum var.

  1. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  2. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir