En Etkili Ayırma Büyüsü

Aşağıdaki görmüş olduğunuz uygulama örneği görülen büyü yalnız buzağı gözü (derisi) üzerine mor mürekkeple çizilerek yapılır.
Örnekte geçen
yazılar: Allah, Hak, «nun>, <mim», <şın» «elif>, <<HU» ve anlamı olmayan bir söz (harfleri (e,s, t, y). Bu yanl1ş yazılmış ya da bile bile öyle gösterilmiş bir özel ad olabilir.
Gön üzerine çizilen bu örnek yedi kat muşambaya sarılır, üzerine, kim için yapılmışsa, onun adı yazılır. Sonra büyü yapılan kimsenin bacasına gizlice sokulur. Yanmaması için, dıştan, ‘biraz yükseğe konur. Muska isten karardıkça büyü yapılanın da eşine karşı içi öyle kararırmış.
Bu büyüyü 1945 yılında, Fatith camii yakınında bulunan, Nakşbendi tarikatı dervişlerinden Hoca H. Efendi’nin ‘bana gösterdiği bir kitap’tan öğrendim. Çok kötü bir eski yazı ile yazılmış bir kitaptı, i<inde fal bakma, ‘büyü yapma, çirkini güzel gösterme, erkeklik gücünü arttıııma gibi işlerle ilgili açıklamalar, dualar vardı. Duaların çoğunun anlamı yoktu. Bizim tekkenin şeyhlerinden Hacı Osman Efendi’ye bunları gösterip anlamlarını sorduğumda bana: «A oğlum sen daha teavkede yenisin, o esrara ermene daha çdk var, biraz daha yıpran» demişti. Yıllar sonra Osman Efendi’nin Kur’anı bile okuyamadığını anladım. Dualardan biri şudur:

 

En Etkili Ayırma Büyüsü

Elemtere rabbe şanihu
VeL kabze cebru canihu
Hayrihi şerrihi min-el-rabben
Fikrihi zikrihi yel sahaben
Seyyidina seyyidina seyyidina
Kulübina kulübina kulu bina
Hak Hak Hak Hak Hak Hak Hak

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

En Etkili Ayırma Büyüsü

En Etkili Ayırma Büyüsü, insanların zorlu ilişkilerinde başvurdukları bir yöntemdir. Bu büyü, ilişkilerdeki sorunları çözme amacı güder ve kişileri ayrılmaya yönlendirir. Ancak, böyle bir büyüyü kullanmadan önce, son çare olarak değerlendirilmelidir çünkü etkisi kalıcı olabilir ve insanların hayatında derin yaralar açabilir.

En etkili ayırma büyüsü için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri, bir medyumdan destek almaktır. Medyumlar, deneyimleri ve bilgileri sayesinde insanların ilişkilerini sonlandırmada yardımcı olabilir. Büyülerin etkili olabilmesi için doğru zamanda ve doğru şekilde uygulanması önemlidir. Medyumlar, bu konuda uzmanlık sahibi oldukları için en etkili sonuçları almanızı sağlayabilirler.

Büyüyü kullanmadan önce, son çare olarak değerlendirmenizin yanı sıra etik ve ahlaki sorumluluğunuzun farkında olmanız da önemlidir. İnsanların duygusal hayatları üzerinde oynamak, büyük bir sorumluluk gerektirir. Başkalarının mutluluğunu tehlikeye atmamak ve insanların hayatlarına zarar vermemek için büyüyü doğru amaçlarla kullanmalısınız. Kendi öfkenizi ya da geçici duygularınızı tatmin etmek adına başkalarının hayatını mahvetmek doğru bir yol değildir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3658 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
28 Hayır

“En Etkili Ayırma Büyüsü” için 18 yorum var.

 1. Lise aşkımı unutamadım. Uzun süredir bunalımdayım. Buna son vermeliydim. Geri getirme büyüsü ile beni tekrar aramasını istiyorum. Beklenti içindeyim. Onu bu süreçte Medyum Dolunay desteği ile kazanmak beni tatmin etti. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

 2. Bazı büyü belirtilerini hanemde ve kişiler üzerinde fark edince hemen Medyum desteği düşündüm. Medyum Dolunay ile görüştüm ve gerekli bakımı yaptı. Hanemize bunu yaptıranları kendimizden soğutmak için soğutma büyüsü yaptırdık. Artık huzurumuz yerinde. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 3. Bağlama ile celp işlemi yaptırarak oğlumun gelinin oyunlarına yakalanmasını engellemek istiyordum. Gelinim kurnazlıkta bir numara ama oğlum bunu görmüyor. Bu işlem için Medyum Dolunay’a mail attım. Geri dönüşü ile dünyalar benim oldu. Artık oğlum beni dinliyor. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 4. Kızım eski sevgilisine dönmek istiyor ama gerekli cesareti bulamıyor. Çok seviyorlar birbirlerini. Onun kendini bu denli yıpratmasını kaldıramıyorum. Geri getirme büyüsü ile sevgilisini kendine dönmesi işlemi yaptırdım. Bu işlemi Medyum Dolunay desteği ile gerçekleştirdim. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 5. Karımla son derece yolunda gitmeyen bir ilişkimiz var. Ayrılık arifesindeyiz. Bu yoldan dönmek istemiyorum. Ailesi sürekli sorun çıkarıyor. Soğutma büyüsü yaptırarak onu da ailesini de kendimden uzaklaştırdım. Bu işlemi yaptırırken Medyum Dolunay her an yanımdaydı. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

 6. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 7. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

 8. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 9. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 10. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 11. Merhabalar hocam eşim annesine çok düşkün hep onun dedik leriyle hareket ediyor ayrı eve çıkmak istiyorum ben gitmem diyor biyardim edebilir misiniz

 12. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 13. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 14. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 15. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 16. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 17. Eşimden boşanmak istiyorum anacak o bana çeşitli büyüler filan yapıp boşanmama engel oluyo kölesi gibi davranıyor bana ayrılık büyüsü istiyorum en güçlüsü hangisi ise o büyüyü sizden rica ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir