En Etkili Dua

Aşağıda örneği verilen «nun» ile <ah» (Allah anlamında) sözierinden yapılmış ‘bir insan yüzüdür. Burun,alttaki «Muhammed» sözünün şeddesinden oluşur . «Muhammed» sözünün altında dokuz «mim» dizilmiştir. Bu, dokuz kat göğü yansıtır. Üçgenin iki açısının yanında görülen «göz»ler de birer «nun»dur. Üçgenin üç kıyısında ‘sıralanan yazı «dört» sayısıdır. Üçgenin tavan ‘açısının altında «Allah» yazılıdır.
Bu üçgen bir ağaç kabuğuna çizilip snuşambaya sarıldıktan sonra büyü yapılan kimsenin damına atılır (görülmeyecefk biçimde.) Başka bir söz söylenmez, yalnız ne için yapıldığını üç kez gönülden geçirrnekle yetinilir. Etkisi güçlü, uzun süreli muskalardan ‘biri sayılan bu üçgen biçimli nesne bulunursa bir cinciye okutulur, o evin halkı ‘bir cuma gecesi baha kadar namaz kılar, tanrıya yalvarır, üç kurban keser, dağıtır.

En Etkili Dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

En Etkili Dua

En Etkili Dua, birçok insanın hayatında derin anlamlar taşıyan ve kalpleri teskin eden bir ibadettir. Dua, Müslümanlar için bir bağlantı ve iletişim aracıdır. İki cihan saadetine ermek isteyenler için en büyük yardımcıdır. İslam dininde dua etmek, Allah’a yönelmek ve O’ndan yardım dilemektir.

En Etkili Dua, kalpten samimi bir şekilde yapıldığında etkisini gösterir. Bir kişi dua ederken içten bir inançla, teslimiyetle ve samimiyetle dua ederse, duaların kabul edilme ihtimali artar. Kalbin ihlasla dolduğu ve duaların dile getirildiği anlarda, insanlar Allah’ın huzurunda hissederler.

En Etkili Dua’nın kabul olması için bazı yöntemler mevcuttur. İlk olarak, temiz bir niyetle ve samimiyetle dua etmek önemlidir. İnsanın düşünceleri, kalbi ve dili birbiriyle uyumlu olmalıdır. Ayrıca sabırlı olmak da önemlidir. Dua etmek bir süreç gerektirir ve duaların kabul olması bazen zaman alabilir. Şüphesiz ki Allah, en doğru zaman ve şekilde dualarımızı kabul eder.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2852 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
27 Hayır

“En Etkili Dua” için 7 yorum var.

  1. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  2. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

  3. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  4. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  5. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  6. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

  7. Büyünün gunah oldugunu bılmıyormusun ve buyuk gunahlardandır bu sayfayı yapan kişi sız çok yanlış bır yoldasınız bır musluman olarak uyarmayı uygun gordum Allah ıslah etsinn……

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir