Sevdiğin Seni Özlemesi İçin Büyü

Bir dut ağacından dokuz yaprak çalınır (geceleyin yabancı bir yerden), evde havana konup biraz kına karıştırılarak iyice dövülür. Havanelini her vuruşta, kime büyü yapılacaksa onun adı söylenip yere

tükürülür. Havada dövülen yapraklarla kına, karışıp, hamurumsu bir nesne olur. Bu nesne, yediye bölünerek birer sarı ıkâğıda sarılır. Her gece bir tanesi büyü yapılan kimsenin evinin damına atılır. Dama atma sırasında:

Yaprak gibi ezilesin
Kına gibi eriyesin
Ya Ali, ya Fatma (1)
îlâh îlâh İlâh hay
Allah Allah hay
Vay Ali’ye vay
Vat Fatma’ya vay
Vay vay vay vay vay vay vay

söylenir, yere tükürülür, üç adım geriye, üç adım ileriye doğru yürünerek soldan dönülür. Yedinci günden sonra büyü yapılan kimsede, yapana (ya da yaptırana) karşı bir güçlü eğilim, özlem uyanırmış.

Medyum Dolunaya Sor

Error: Contact form not found.

Sevdiğin Seni Özlemesi İçin Büyü

Sevdiğimiz kişileri zaman zaman özleriz ve onların da bizi özlemesini isteriz. İlişkimizin canlı kalması ve sevdiğimizin bizi düşünmesi için çeşitli yöntemlere başvurabiliriz. Bunlardan biri de “sevdiğin seni özlemesi için büyü” olarak bilinen yöntemdir. Bu yöntem, eski zamanlardan beri var olan ve inanç sistemine dayanan bir ritüeldir.

Birçok kişi bu büyüyü gerçekleştirmek için farklı malzemeler kullanır. Bazıları doğal bitkileri tercih ederken, bazıları semboller veya özel tılsımları kullanabilir. Ancak unutulmamalıdır ki, büyü yapmak ciddi bir konudur ve doğru niyetle gerçekleştirilmesi önemlidir.

Büyü ritüelini gerçekleştirirken, sevdiğin kişinin fotoğrafını veya bir objesini kullanabilirsin. Ardından, belirli bir dua veya telkinde bulunarak enerjini yönlendirebilirsin. Bu ritüel zaman, mekân ve niyetin uygun olduğunda etkili olabilir.

  • Sevdiğin kişinin seni özlemesi için büyü yapmadan önce niyetini belirle.
  • Gereken malzemeleri hazırla ve ritüele uygun bir atmosfer oluştur.
  • Ritüel sırasında odaklanmayı ve meditasyon yapmayı unutma.
  • Büyüyü gerçekleştirirken pozitif enerjiyle hareket et ve sevgini yansıt.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 1528 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
27 Hayır

“Sevdiğin Seni Özlemesi İçin Büyü” için 2 yorum var.

  1. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  2. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir