İyi ki Ona Gittim

Selamlar herkese ismim Pınar, size hemen başımdan geçenleri anlatmak istiyorum. Kısaca şöyle söyleyeyim, aşk hayatım karman çorman hale geldi ve ben bayağı bir kafa karışıklığı yaşıyorum. Sevdiğim adamı geri döndürmek istiyorum ve bu yüzden internette büyüleri, medyumları filan araştırdım. Tabi aynı zamanda çok da korkuyorum böyle şeylerden çünkü doğru kişilere denk gelmeyince bayağı bir sıkıntı yaşayanlar da oluyormuş. Dolandırıcılar ya da sahtekarlar da internette bolca bulunduğu için çok dikkatli oldum ve gerçekten şans da yanımda oldu ki medyum Dolunay papaz büyüsü ile ilgili bilgiler edindim.

Kesinlikle Tavsiye Ederim

Arkadaşlar hepinize kesinlikle tavsiyede bulunabilirim çünkü herhalde internet üzerinden bu denli dürüst ve gerçek bir medyum bulamazsınız. Yaptırdığım papaz büyüsü anında işe yaradı ve yüzüme bakmayan sevgilim şu an resmen peşimde koşuyor. Açıkçası ben de biraz süründürüyorum ve çok da mutluyum bu durumda çünkü o da bana çok çektirdi.

Her Şeyi Bildi

Tabi bu arada kendisi ile görüştüğümde bana söylediği her şey dudaklarımı uçuklattı resmen. Benim bir şey söylememe gerek kalmadan bana her şeyi anlattı diyebilirim. Kendisinden Allah razı olsun ki sorunumu kökten çözdü. Neticede benim mutluluğum söz konusuydu ve ben de hiç çekinmeden bu büyüyü yaptırdım, şu anda da gayet mutluyum. Eğer kendisiyle görüşmek isterseniz 0555 171 85 40 numaradan kendisine ulaşabilirsiniz. Ben çok memnun kaldım ki eminim siz de çok memnun olacaksınız.

İlgili Başlıklar

İyi ki Ona Gittim

Geçen hafta sonu, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir müzik festivaline gitmeye karar verdim. İlk başta tereddüt etsem de sonunda gitmeye karar verdim ve şimdi geriye dönüp baktığımda, bu kararımdan dolayı çok mutluyum. Festival, müzikseverlerin buluştuğu ve birbirinden yetenekli sanatçıların sahne aldığı harika bir etkinlikti. İyi ki ona gittim çünkü müzikle dolu bir hafta sonu geçirdim.

Festival alanına adım attığımda müziğin enerjisi hemen beni sardı. Birçok farklı tarzda müzik çalan sanatçılar vardı ve hepsi kendi alanlarında son derece başarılıydı. Müzik dolu günler boyunca, rock, pop, jazz ve elektronik müzik gibi birçok farklı tarzın keyfini çıkardım. Konserler sırasında insanların birlikte dans ettiğini görmek ve müziğin birleştirici gücünü yaşamak beni çok etkiledi. İyi ki ona gittim çünkü bu müzik dolu deneyimi yaşayabildim.

Ayrıca festivalde tanıştığım yeni insanlarla da harika vakit geçirdim. Müzik tutkusu ortak noktamız olduğu için kolaylıkla bağ kurabildik. Birlikte sanatçıları izlemek, favori şarkılarımızı paylaşmak ve dans etmek çok eğlenceliydi. Festivaldeki atmosfer o kadar samimiydi ki, hiç tanımadığım insanlarla bile anında arkadaş oldum. İyi ki ona gittim çünkü bu deneyim sayesinde yeni dostluklar edindim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1635 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
23 Hayır

“İyi ki Ona Gittim” için 7 yorum var.

  1. Eşim beni terk ettiğinde ilk işim bir arkadaşımdan çok methini duyduğum Dolunay Hoca ya ulaşmak oldu. Kendisini uzaktan iletişimle buldum ve geri getirme vefki hazırladı. Herşey anlattığı şekilde olumlu oldu.

  2. Hayatımda tanıdığım en özel ve farklı insanlardan biri Dolunay Hoca. Vefk ile ilgili bana aşık etme amaçlı işlem yaptı. Ayrıca dinlemesini çok iyi bilen bir insan. Memnun kaldım diyebilirim.

  3. Aşık etme konusunda Dolunay Hoca dan kişiye özel işlem desteği aldım. Tamamen bana ve sevdiğime özel bir işlem hazırladı. Dediği sürede etkisini gördüm, bundan sonra Dolunay Hoca yaşam koçum.

  4. Papaz büyüsü deyince Dolunay Hoca yı tek geçerim. Kendisinden sevdiğim erkek için evlilik konusunda papaz büyüsü desteği aldım, 21 günde harikalar yarattı.

  5. Sevdiğim erkeğin evli olması büyük sorun oluyordu. Ben de annemin ısrarı ile Medyum Dolunay dan ayırma vefki konusunda yardım aldım. Bir anda eşi ayrılmaya karar verdi ve kendisinden çok memnun kaldım.

  6. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  7. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir