En Etkili muhabbet duası

En Etkili muhabbet duası: Kim! Aşağıda gelen duayı eşref bir muhabbet saatinde miskiamber mürekkebi ile yazarak üzerine alırsa, her gören kişi kendisine aşık olur, onu sever ve rağbet eder. Devlet dairelerinde, büyüklerin yanında, her türlü müracaatlarında çabuk kabul görür.
Evinde yuvasında geçimsizlik olan kimseler bu duayı yazar sırça bir çanakta silerek yedi gün o sudan içerlerse aralarındaki km, nefret ve soğukluk kalkar, huzur ve muhabbetleri çoğalır. Kendisini sevmeyen her gün her şeye dır dır eden bir eşi aşka heyecana getirmek ve ona söz geçirmek için bu dua tatlı bir taam üzer’ne kırk bir defa okunur ve yedirilirse; yiyen kişi eşini Züleyha’nın Yusuf’u sevdiği gibi sever. Her dileğini yerine getirir.
Bu duanın tesir gücü sayılamayacak kadar çoktur. İnsanlar kötüye kullanmamaları için bu kadar açıklamayı yeterli gördük.
Dua budur:

En Etkili muhabbet duasıEn Etkili muhabbet duası

Bismillhirrahmanirrahim*
Kul in küntüm tühıbbünellahe fettebluni yuhbibkümüllahü ve yağfir leküm zünubeküm, vallahü ğafurur rahiym*
Ve elgaybel mehabete veşşefkate beynena ve beyneküm bihakkı Cebril, ve İsrafil, ve Mikil ve Azrı aleyhisselam.
Ve bihakkıt-Tevrt ve Zebür ve İnci! ve furknil azfm
AIlhümme elki mehabete kem ellefte beyne Ademe ve Havva ve kema ellefte beyne Hz Ayşe ve Rasülüllah S.A.V.
Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni ve ii tusnea ala ayni*
Yühıbbunehüm ke hubbillah vellezine amenu eşeddü hubben lillah*
Züyyine linnasi hubbüş şehevati minen nisal yel benine ve! kanatiyril mükantarati minez zehebi ve! fiddati yel hayli! müsevvemeti yel en’ami ve! hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meab *

Şehidellahü ennehu la ilahe illa hüve yel melaiketü ve ülül ilmi kaimem bil kist, la ilahe illa hüvel azizül hakim*
İnned dine indellahil islam
Kulillahümme malikel mülki tü’til mülke men teşaü ve tenziul mülke mimmen teşa’, ve tüizzü men teşaü ve tüzillü men teşa’, bi yedikel hayr, inneke ala külli şey’in kadir*
Tulicül leyle fin nehari ve tulicün nehara fil leyli, ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuhricül meyyite minel hayyi, ve terzüku men teşaü bi ğayri hisab*
Küllema dehale aleyha Zekeriyyel mihrabe vecede indeha rizka, kale ya Meryemü enna leki haza, kalet hüve mm indillah, innellahe yerzüku men yeşaü bi ğayri hisab*

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

En Etkili muhabbet duası

İnsan ilişkileri hayatımızın en önemli parçalarından biridir ve sağlıklı iletişim kurabilmek için dua etmek büyük bir öneme sahiptir.

En etkili muhabbet duası için öncelikle kalbinizin samimiyetle Allah’a yönelmesi gerekmektedir. Kalbinizle dualarınıza odaklanın ve sadece Allah’a iltica edin. Bu dua sırasında Allah’tan, sevdiklerinizle aranızdaki iletişimin güçlenmesi, sevgi dolu bir ilişki kurabilmeniz için yardım isteyin.

En etkili muhabbet duası için önerilen bir diğer adım da namaz kılmaktır. Namaz, insanın Allah ile bir araya gelip duygusal bir bağ kurabildiği en kutsal ibadetlerden biridir. Namaz kılarak, Allah’a dua ederken kalbinizi ve ruhunuzu temizleyebilirsiniz. Bu şekilde içtenlikle yapılan dualar, daha etkili sonuçlar verecektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2506 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
31 Hayır

“En Etkili muhabbet duası” için 3 yorum var.

  1. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  2. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  3. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir