Zengin Olma Hayalleri

Eşim pazarcılık yapan biriydi. Geçimimiz ufacık bir iç çamaşırı tezgâhına bağlıydı. Çoğunlukla kıt kanaat geçiniyorduk ve doğal olarak çok sıkıntı çekiyorduk. Özellikle kızımızın okul masraflarını karşılayabilmek bizim için adeta ıstıraptı diyebilirim. Bir gün olsun para yüzü görebilecek miyiz diye düşünür dururduk. Pazarda bulunan birçok gösterişli tezgâh yüzünden eşimin tezgâhı az müşteri çekerdi. Elimizde avucumuzla olanla yetinmeye çalışmaktan bıkmıştık. O sıralar aklımdan sürekli zengin olma büyüsü yaptırmak geçiyordu fakat kime, nasıl, ne şekilde yaptırabileceğim hakkında hiçbir fikrim yoktu.
Adım adım zenginlik
Bu düşünceyi uygulamak sürekli aklımda dolanıyordu. Bir gün internet kafeye girip medyum numarası aramaya başladım. Karşıma çıkan ilk kişi medyum Dolunay oldu. Hakkında henüz hiçbir fikrim olmadığı birini aramak garip geliyordu fakat bu riski göze almalıyım diye düşünüp 0555 171 85 40 nolu numarayı aramaya koyuldum. Kendisinden bu konu hakkında çok önemli bilgiler edindim. Gerçekten içimi okur gibi konuşuyor, duymak istediklerimi söylüyordu. İçim içime sığmıyordu bir an önce uygulamasını rica ettim.
Pazarcılıktan ticarete
Sonrasında neler mi oldu? Öncelikle tezgâhtaki iç çamaşırları herkesin gözüne güzel görünmeye başladı. Böylelikle her gün yüzlerce müşteri çekmeye başladık. Müşterilerimiz ürünlerimizi kesinlikle pahalı bulmuyor, sürekli bizden alışveriş yapıyorlardı. Satışlarımızdan elde ettiğimiz gelir sayesinde kocam ticaret hayatına atıldı. Şu an kendimize ait üç katlı iç çamaşırı depomuz var. Elini attığı her işten kârlı çıktı ve doğal olarak biz de zenginliğin tadını çıkarmaya başlamış olduk.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 768 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
22 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir