Aşık Etmek İçin Kuvvetli Dua

Aşık etmek için kuvvetli dualar nasıl yapılır sizlere bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Bismillahirrahmanirrahim…
Huvallahulleziy la ilahe illa huve ‘alimulğaybi veşşehadeti huverrahmanurrahıym. Huvallahulleziy la ilahe illa huve elmelikul kuddusus selamul mu’minul muheyminul ‘aziyzul cebbarul mütekebbir subhanallahi ‘amma yuşrikune. Huvallahul halikul – bariy-ul musavviru lehum’esma ul husna yusebbihu lehu ma fiyssemavati vel’ardı. Ve huvel’aziyzul hakiym..
SübhanAllahi velhamdülillahi ve la ilahe illAllahü vAllahü ekber. vela havle vela kuvvete illah billahil aliyül azim

Bismillahirrahmanirrahim…
YA VEDUD YA ALLAH,YA CAMİ YA ALLAH, Ya AZİZ ,Ya BAKİ Ya AZİM , Ya MUHSİN ,YA CEVAD, Ya ŞAFİ , Ya SAMED, Ya LATİF, Ya, YA FA’ALÜN LİMA YÜRİD, YA MUKALLİBE’L- KULUB , Allâhümme innî es’elüke bi-enneke entellâhül-ehadüs-samedül-lezî lem yelid ve lem yûled ve lem yekün lehû küfüven ehad. Lâ ilâhe illâ ente yâ hannân, yâ mennân, yâ bedias semâvâti vel ardı yâ zel celâli vel ikrâm. Ya Vedûd!, Ya Vedûd Ya Vedûd Ya Ze’l–arşi’l–mecid! Ya Mübdi’, Ya Mu’id! Ya Fe’aalün lima yürid! Es’elüke bi–nuri vechikellezi mele’e erkane arşike ve es’elüke bi–kudretikelleti kadderte biha halkake ve bi–rahmetikelleti vesiat külle şey’in.

La ilâhe illâ ente. Ya Muğis, eğisni Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğnisni. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

Kalbe ve bedene ve cemia cevariha SEVDİĞİNİN İSMİ Allahümme sehhirli kalbe SEVDİĞİNİN İSMİ bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe SEVDİĞİNİN İSMİ ala mehabbete KENDİ İSMİN. Tevekkelü Ya vedud Allah Ya cami Allah hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe SEVDİĞİNİN İSMİ bi muhabbeti KENDİ İSMİN bi hakki hazihis ayetiş şerifeti.

Sehhirli SEVDİĞİNİN İSMİ bi hakki ayetiş şerifeti. Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ Hû, aleyhi tevekkeltu ve Huve rabbül arşıl azîm. Allâhümme innî es’elüke bi-enneke entellâhül-ehadüs-samedül-lezî lem yelid ve lem yûled ve lem yekün lehû küfüven ehad. Bedîus semâvâti vel ardı ve izâ kadâ emren fe innemâ yekûlu lehu kun fe yekûn
Amin .

İlgili Başlıklar

Aşık Etmek İçin Kuvvetli Dua

Aşk, insanların hayatında büyük bir öneme sahip olan duygulardan biridir. Birçok kişi, sevdiği insanı kendisine aşık etmek istemez mi? Aşık etmek için yapılan dualar, bu konuda etkili yöntemler arasında yer alır. İnsanlar, sevdiklerinin kalbini kazanmak ve onları kendilerine aşık etmek için Allah’a dua ederler. İşte aşık etmek için kuvvetli bir dua:

 • Allah’ım! Kalbimi sevdiğim insana doğru eğdirecek olan aşık etme duasını sana sunuyorum. İlahi merhametin ile kalbimi, sevdiğimi düşlediğim insana sevgi ve bağlılık ile doldur. Onun kalbinde bana karşı bir sevgi yeşersin. İnancımı ve dualarımı kabul et. Amin.

Bu dua, sevdiğiniz insanın kalbini kazanmanızı ve onu size aşık etmenizi sağlayabilir. Ancak dua etmek kadar, duanızı samimiyetle ve içtenlikle yapmak da önemlidir. Allah, samimi duaları duyar ve kabul eder. Bu nedenle, dileklerinizde samimiyetinizi korumanız ve Allah’a olan bağlılığınızı göstermeniz çok önemlidir.

Bir ilişkide aşık etmek, karşılıklı sevgi ve saygının olduğu sağlıklı bir iletişim gerektirir. Sadece dua etmek değil, sevdiğiniz insanla güzel bir iletişim kurmak, onun yanında olmak ve ona destek olmak da önemlidir. İnsanların hislerine, düşüncelerine ve ihtiyaçlarına önem vermek, sevgi dolu bir ilişkinin temelidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3292 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
23 Hayır

“Aşık Etmek İçin Kuvvetli Dua” için 20 yorum var.

 1. Kardeşim ile aramız fena açıktı. Uzun süredir görüşmüyorduk. Bunun sebebini merak edip Medyum Dolunay’a bakım yapmasını istedim. Aramıza soğukluk yapıldığını öğrenince çok etkilendim. Durumu düzeltebileceğiniz söyleyen Medyum Dolunay’a tüm bilgileri ilettim. Sonuç muhteşemdi. Artık aramızdan su sızmıyor. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

 2. Sınav kaygısı sebebi ile senelerdir başarılı olamıyorum. Kendime olan inancımı kaybetmeye başladığım sıralarda karşıma Medyum Dolunay ile ilgili bir yorum yazısı çıktı. Olumlu bir yorum oluşu sebebi işle ona ulaşma tercihinde bulundum. Şimdi lisans kariyerine adım atmak üzereyim. Sınav kaygımı üzerimden söküp alan Medyum Dolunay’a çok şey borçluyum.

 3. Kaşık büyüsü ile eşimden ayrıldığımı duyunca beynimden vurulmuşa döndüm. Bunun bana ileten Medyum Dolunay’dı. Bir arkadaş tavsiyesi ile ona kendi hayat hikayemi aktardım. Sonrasında yeniden sıcaklık büyüsü yaparak beni eşimle eski günlerime kavuşturdu. Sonsuz teşekkürler.

 4. Medyum Dolunay yardımı ile evlilik büyüsü yaptırdım. Nişanlılarımın beni terk etmesinden yorulmuştum. Artık mutlu olmak istiyordum. Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Teşekkürler Medyum Dolunay. Siz de bu tarz isteklerinizi Medyum Dolunay ile görüşerek halledebilirsiniz.

 5. Uzun zamandır annemin hastalığı nüksetmişti. Hangi hekime görünsek sonuç alamıyorduk. Bazı belirtilerden şüphe duyduk ve Medyum Dolunay ile görüştük. Görüşmemiz neticesinde üzerimizde büyü olduğunu ve bozabileceğini belirtti. Şimdilerde annem yeni yeni sağlığına kavuşuyor. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 6. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

 7. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

 8. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 9. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 10. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 11. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 12. Kayseri merkezden ben gülden. Mrb bu web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım 27-02-2018 10:00:14

 13. HOCAM KAÇ KERE OKUNACAK AYRICA YÜZDE KAÇ TUTMA İHTİMALİ VAR BİLGİLENDİRİN LÜTFEN…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir