Sevileni Kapıya Getiren Dua

Sevileni kapıya getiren dualar neler sizlere bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; allahumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya erhamerrahımın.Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim.Ya rabbel Alemin inneke ala küllü şey in kadir,ve egusai.

Ya Allah,Ya Allah.Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar.La ilahe illa ente ilahen vahiden.Es’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel vel cesed vel mal vel veled vel müslimine ecmain. Ya rabbel Alemin inneke ala küllü şey in kadir. Vehamni birahmetike ya erhamerrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü.ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak.

Yukarıdaki duayı 41 gün boyunca gece yarısı 41 kez okuyunuz. her gece ardından bir yasin okursanız daha etkili olur ama şart değildir.

İlgili Başlıklar

Sevileni Kapıya Getiren Dua

Sevdiğimiz birine dua etmek, onun güvenliğini ve mutluluğunu sağlamak için yapabileceğimiz önemli bir eylemdir. Bu nedenle, sevdiklerimize yönelik dua etmek, onlara olan sevgi ve ilgimizi göstermek için etkili bir yol olabilir.

Dua etmek, insanların iç dünyasına huzur ve sükunet getiren bir uygulamadır. Sevdiklerimize yönelik yapacağımız dua ise onları koruma altına almamızı sağlar. Sevilen bir kişi için dua etmek, onların yolunda güvende olmalarını sağlama amacı taşır. Bu anlamda, dua etmek sevdiklerimizi korumak için önemli bir adımdır. Duanın gücüyle sevdiklerimizi başarıya ulaştırabilir, onları kötü enerjiden uzak tutabilir ve sağlık, mutluluk gibi istedikleri şeyleri elde etmelerine yardımcı olabiliriz.

Dua etmek için herhangi bir özel ritüel veya mekan gerekli değildir. Sadece samimi bir kalple ve içtenlikle Allah’a yönelerek yapılan dualar, sevdiklerimizi koruma altına alma konusunda etkili olabilir. İnancımıza göre dua etmek, sevdiğimiz kişilerin hayatında anlam ve güç katmak için yapılabilecek en etkili eylemlerden biridir.

 • Dualarımızda sevdiklerimizin mutluluğunu ve sağlığını dilemeliyiz.
 • Sevdiklerimize yönelik dua etmek, onları güvende tutmak için önemlidir.
 • Dualarımızı düzenli bir şekilde yapmak, etkili sonuçlar elde etmemizi sağlar.
Dualarımızda sevdiklerimiz için istedikleri başarı ve mutluluğu dilemeliyiz. Sevdiklerimizin sağlığı, huzuru ve refahı için dua etmeliyiz. Onların yaşamında güvende olmalarını sağlayacak, kötü enerjiden, zararlardan uzak tutacak dualar etmeliyiz. Samimi ve içten bir kalple yapılan dua, sevdiklerimizi koruma altına almak için en etkili yöntemlerden biridir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 6201 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
34 Hayır

“Sevileni Kapıya Getiren Dua” için 21 yorum var.

 1. Evlilik konusunda sürekli engeller ile karşı karşıya kalıyordum. Kiminle tanışsam evlilik yoluna giremiyordum. Sonunda canıma tak etti. Medyum Dolunay sayesinde kısmet açma duası yaptırdım. Çok faydasını gördüm. Şimdi nişanlıyım. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

 2. Eski eşimi unutamıyordum. Onsuz geçen her gün bana adeta zehir oluyordu. Bu duruma bir son deme vakti gelmişti. Medyum Dolunay ile tanışmamla birlikte bağlama büyüsü yaptırma kararı aldım. Bana gösterdiği ilgi ve alakaya hayran kaldım. Sizlere de tavsiye ediyorum.

 3. Babam tam bir alkol bağımlısı idi. Hem sağlığı hem de bizlerin psikolojisi açısından kullanımı doğru değildi. Bu alkol tutkusundan onu kurtarabilmek için soğutma büyüsü yaptırmayı düşündük. İşinde iyi olan Medyum Dolunay ile görüşmelerimizle bu büyü girişiminde bulunduk. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 4. Kardeşim nişanlısından ayrılmıştı. Medyum Dolunay ile irtibata geçip aşk büyüsü yapmasını teklif ettik. Bu büyüye başladığı zaman dilimlerinde inş diye dualarımızı eksik etmiyorduk. Medyum Dolunay hep sabırlı olmamızı istedi. İyi ki onu tercih etmişiz. Yeniden birlikteler ve çok mutlular.

 5. Eşimin yasak ilişkisi evlilik hayatımızı sarsmıştı. Medyum Dolunay soğutma büyüsü ile sevgilisi ile arasına açmayı başardı. Bu konuda ona ne kadar teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Sayesinde evliliğimiz kurtuldu. Artık çok mutluyuz.

 6. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 7. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 8. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 9. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 10. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 11. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 12. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 13. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 14. Hocam ben yalnız yaşıyorum annem babam sizlere ömür ablam Almanya’da bende birsevdiğim kişi var bu sevdiğim kişiyi bana aşık eritmek adıda Feraye bu sevdiğim kişiyi bana aşık etirmek

 15. Hocam.8aydir ciktigim sevglimle Bir barisik Bir kusus ve bn onu gercekten seviyorum Oda arkadasca takilalim istiyor..ben Onu geri istiuorum nolur bisey deyin bna.

 16. hocam benı seven bana aşık olan guvenen bırısını ıstıom tehlıkesız bı buyu dua varmıdır sevebılceıgım benı sevıcek baglanacak bırısını ıstıom artık kımse sevmıor ertmıor benı bundan cok bunalımdayımmm

 17. allah rizasi icin yardimci olun ne olur kocam ailesi etkisi altinda kaldi ve beni bosuyor mhkeme acildi ve henuz mahkeme olmadik 10aylik bir kiz bebegim var evliligimi tekrar istiyorum kocami cok seviyorum ölüyor gibi hissediyorum yardim eedin bana ne olur allah rizasi icin

 18. Hocam bana yardım edin gerçekten aşık oldum ama imkansız aşk gibi hem sevgilisi var hem ünlü sayılır nasıl onu etkileyebilirim?

 19. Bende bi bayani sevdim aslinda pek umutsuzda diğil sadece biraz kültür sikintisi inşallah bu duayla vede allahin izniyle kavuşuruz

 20. Bir bayani sevdim ama umutsuz yanliş biraşk olduğunu biliyorum ama bi türlü unutamadim ona kavuşmak için ne gerekirse yaparim belki ümitsiz ama hayatta herşey mümkün allah izin verirse

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir