Evlilik Duası

Sevdiğin bir kimse ile evlenmek istiyorsan aşağıda gelen azimeti yaz. İçerisine sevdiğin kişinin saçından da koy. Güzelce sararak sağ kolunda yedi gün taşı. Eğer sevdiğin kişi yedi gün zarfında seninle evlenmedi ise. Taşıdığın bu tertibi niyetini söyleyerek yak. Gecikmeden seninle evlenir. Güzelce namaz abdesti alarak Allah rızası için kılınacak iki rekat namazın ardından güzel kokan bir tütsü yakarak işlemi hazırlamak icabet süresini kısaltır.
Yazılıp taşınacak azimet şudur;

Evlilik Duası

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Evlilik Duası

Evlilik, hayatımızın önemli bir dönüm noktasıdır. İki insanın bir araya gelerek bir ömür boyu sürecek bir birliktelik kurmasını simgeler. Evlilik, sevgi, sadakat, anlayış ve paylaşım gerektiren bir ilişkidir. Bu nedenle, evlilik yolculuğunda başarılı olmak için çeşitli zorluklarla karşılaşabiliriz ve destek arayışına gireriz. İşte bu noktada evlilik duası, bize güç ve ışık sağlamak için bir araç haline gelir.

Evlilik duası, evli çiftler arasındaki bağı daha da güçlendirmek ve mutluluk dolu bir evlilik yaşamak için dua etmek anlamına gelir. Birçok insan, evliliklarının daha sağlam ve uzun ömürlü olması için dua etmenin önemli olduğuna inanır. Bu dua, Allah’a yönelik yapılan bir çağrıdır ve içten bir niyetle gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Evlilik duası, çiftlerin birbirlerine sevgi ve saygıyla bağlı kalmasını, sorunlara karşı dayanıklı olmasını, birlikte büyümeyi ve sıkıntıları birlikte aşmayı dilemektedir. Evlilikte dua etmek, çiftlerin birbirine olan bağlılık ve sadakati artırmasına yardımcı olur. Aynı zamanda, evlilikte yaşanan güçlüklerle baş etme konusunda güç ve sabır verir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1448 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
23 Hayır

“Evlilik Duası” için 1 yorum var.

  1. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir