Kavga Ettiğiniz Sevgiliniz için dua

Sevgiliniz ile sürekli tartışıyor ve onun sizin sözünüzü dinlemesinimi istiyorsunuz.Aşağıdaki paylaşıcağımız dua sevgiliniz ile sürekli okumanız halinde artık sevgiliniz sürekli olarak sizin sözünüzü dinliycek ve artık barışıcaksınız.

Perşembe günü müşteri yıldızına ait eşref bir saatte Yüce Mevla’nın Muhyi ismi şerifinin yetki yazılır ve üzerine 680 defa aynı isim okunduktan sonra huysuzluk yapan sevgiliyi yola getirmek için talip sağ kolunda taşıdığı takdirde kısa zamanda niyet ve maksadına ulaşacaktır.

Kavga Ettiğiniz Sevgiliniz için dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kavga Ettiğiniz Sevgiliniz için dua

Kavga etmek ilişkilerin bir parçasıdır ve her çift zaman zaman tartışır. Ancak, sevgilinizle sürekli kavga ediyorsanız, bu ilişkinin kalitesini etkileyebilir ve huzursuzluk yaratabilir. Neyse ki, dua ve ibadetler, ilişkinizi düzeltmek ve huzuru geri getirmek için güçlü bir araç olabilir. Kavga ettiğiniz sevgiliniz için dua ederek, ilişkinizi iyileştirmek ve daha sağlıklı bir iletişim kurmak için Allah’ın yardımını dilemek mümkündür.

Kavga ettiğiniz sevgiliniz için dua etmek, affetme, sabır ve anlayış gibi değerleri içermelidir. Allah’a, ilişkinizdeki sorunları çözmeniz ve sevgilinizle aranızdaki tüm gerginlikleri gidermek için yardım talep edin. İçtenlikle dua etmek, samimi bir niyetle ve sevgiyle dileklerini sunmak demektir. “Ey Rabbim, ilişkimizdeki tüm anlaşmazlıkları ve kavgaları sona erdirmemize yardım et. Bize affetme, anlayış ve sabır ver. Birbirimize karşı sevgiyle yaklaşabilelim ve huzurlu bir ilişki sürdürebilelim” gibi bir dua dileğini içtenlikle Allah’a arz etmek önemlidir.

Dua etmenin yanı sıra, ilişkinizin düzelmesine ve kavga etme konusunda daha pozitif bir geçmişe sahip olmanıza yardımcı olacak adımlar da atabilirsiniz. İletişim becerilerinizi geliştirerek, sevgilinizle daha iyi anlaşmanız ve empati kurmanız için çaba sarf edin. Tartışmalarınız sırasında sakin kalın ve öfkenizi kontrol etmeye çalışın. Ayrıca, karşılıklı olarak kabul edilebilir bir çözüm bulmaya odaklanın ve karşılıklı olarak anlaşmalar yapın. Bu şekilde, ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine ve daha az kavga etmenize yardımcı olabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1928 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
29 Hayır

“Kavga Ettiğiniz Sevgiliniz için dua” için 5 yorum var.

  1. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  2. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  3. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  4. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

  5. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir