Eşiyle arasını düzeltmek için dua

Eşiniz ile sürekli kavga edip sürekli olarak tartışmalardan sonra artık aranızda büyük bir soğukluk başladı ise bugün sizler ile paylaşıcağımız dua formülü ile eşinizin devamlı aklında kalar sizi tekrar sevmesini sağlayabilirsiniz.Bu dua doğru zamanda yaparsanız etkileri oldukça falaz gören kişi vardır yanlız unutmayın ki her duanın bir yapılış zamanı vardır.Uygulayacağınız dua eşinizin adı doğum tarihi ve yaşına göre zamanları değişmektedir.Bu dua çarşamba günleri okunmalıdır çünkü tarit saati olan muhabbete münasip çarşamaba olarak bilinir.

Evvelasında en önemlisi temiz elbiseler giyilip abdest alınır.Ve kıbleye karşı dönük olarak baglaç kurulur.Avucunun içine beyaz temiz bir kağıt al ve avuc için büyüklüğünde olsun duayı bu kağıda okuyacaksın.

AİLEDE/EŞLER ARASINDA MUHABBETİ HUZURU ARTIRMAK İÇİN
Aşağıda gelen ayeti kerime; ailede eşler arasında, sevgiyi, muhabbeti, huzuru artırmak için istifade edilen en kuvvetli ayetlerdendir. Bu niyetle Arabi ayın ilk perşembe yada ilk pazartesi günü, günün ilk saatinde yazılır ve bu yazı yağmur yada gün görmemiş kuyu suyu ile silinir ve dargın, geçimsiz olan ailelere içirilirse aralarındaki dargınlık/kırgınlık kalkar ve huzur ve muhabbetleri artar.

Eşiyle arasını düzeltmek için dua

 

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Eşiyle arasını düzeltmek için dua

Allah’ım, beni yaratıcımdan bahşettiğin eşimle aramızı düzeltmek için dualar ediyorum. Aramızdaki anlaşmazlıkları, tartışmaları ve kavgaları sona erdir. Kalplerimizi birbirimize daha da yaklaştır. Sevgi, saygı, anlayış ve hoşgörü ile dolu bir ilişki kurmamıza yardımcı ol.

Ya Rabbi, bana sabır, hoşgörü ve merhamet ver. Eşime karşı sevgi ve şefkat dolu bir şekilde davranabileyim. Öfke, kıskançlık ve nefret yerine sevgi ve hoşgörüyü tercih etmeyi öğret. Eşimi anlamaya ve onun ihtiyaçlarını karşılamaya özen göstereyim.

Allah’ım, bize birbirimize olan sevgimizi hatırlat. Birlikte yaşadığımız değerleri, güzellikleri ve anıları görmemizi sağla. Eşimin değerini takdir etmeyi ve ona hakkettiği saygıyı göstermeyi öğret. Aramızdaki iletişimi güçlendir ve birbirimize açık ve anlayışlı bir şekilde konuşabilmeyi nasip et.

Ya Rabbi, bize birlikte huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat sun. İlişkimizdeki sorunları çözebilmek için bize akıl ve bilgelik ver. Bizi affetmeye, birbirimize destek olmaya ve birlikte büyümeye teşvik et.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 4618 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
30 Hayır

“Eşiyle arasını düzeltmek için dua” için 8 yorum var.

  1. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

  2. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

  3. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  4. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  5. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  6. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  7. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  8. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir