soğutma büyüsü

Size yakın olmasını istemediğiniz kişi veya kişilerin uzak durması, sizden soğuyarak uzaklaşması içindir. Bazen bazı insanlardan bağımızı koparmak ve ilişkiyi bitirmek isteriz. Ama karşı taraf başınıza sıkıntılar, tehditler yada istenmeyen belalar getirebilir, saplantılı ruh halinde olabilir yada size zarar vermek amacında olabilirler. İşte bu tarz durunlarda uygulanabilecek çok etkili tılsım ve büyüler mevcuttur. Aşağıda yazacağım işlem de etkilidir ancak kişiye özel tılsımlarla daha etkili ve hızlı sonuçlar alınmaktadır. Bu nedenle soru ve talepleriniz için Medyum Dolunay Hocayı  0555 171 85 40 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Asla unutulmaması gereken en önemli bilgi büyü ve tılsım gibi işlemlerin bilinçli ve ilim ile yapılması gerektiğidir.

Soğutmak istediğiniz kişinin adını ve soyadını bir çömlek parçası üzerine yazıyorsunuz. Üzerine keten tohumu koyuyorsunuz ve aşağıdaki duayı …..  gün boyunca …… kere okuyorsunuz. Daha sonra çömleği ve keten tohumlarını yakıyorsunuz. Akan suya döküyorsunuz.

Dua şöyledir:
“Allâhümme innî eûzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli, ve’l-cubni ve’l-buhli ve’l hemmi ve azâbi’l-kabri. Allâhümme âti nefsî takvâhâ ve zekkihâ ente hayru men zekkâhâ ente veliyyühâ ve mevlâhâ. Allâhümme innî eûzü bike min ilmin lâ yenfe’u ve min kalbin lâ yahşe’u ve min nefsin lâ teşba’u ve min da’vetin lâ yüstecâbu lehâ”.

İlgili Başlıklar

soğutma büyüsü

Soğutma büyüsü, antik çağlardan bu yana yapılan geleneksel bir büyü şeklidir. Bu büyü, belirli bir kişiye veya ilişkiye yönelik negatif enerjileri yok etmeyi amaçlar. Eski çağlarda insanlar, iyi ve kötü enerjilerin var olduğuna inanırlardı. Soğutma büyüsü de bu inançtan yola çıkarak yapılan bir uygulamadır.

Bu büyü, negatif enerjileri bertaraf etmek ve kişi ya da ilişki üzerindeki olumsuz etkileri azaltmak için yapılır. Soğutma büyüsü, sağlam bir niyetle gerçekleştirildiğinde etkili sonuçlar verebilir. Ancak, bu tür büyülerin yapılması ciddi bir sorumluluk gerektirir ve herhangi bir zarar vermeyeceği konusunda dikkatli olunmalıdır.

Soğutma büyüsü genellikle bir uzmana danışılarak yapılmalıdır. Uzmana danışmak, büyünün doğru bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar ve istenmeyen sonuçların önlenmesine yardımcı olur. Soğutma büyüsü için genellikle özel malzemeler ve semboller kullanılır. Bu malzemeler, ritualsiz.com gibi güvenilir kaynaklardan temin edilebilir.

  • Soğutma büyüsü için kullanılan malzemeler şunlardır:
  • Beyaz mum: Temizlik ve koruma simgesidir.
  • Soğutma taşı: Negatif enerjileri uzaklaştırmaya yardımcı olur.
  • Gülsuyu: Pozitif enerjileri yükseltir ve negatif enerjileri yok eder.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1693 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
27 Hayır

“soğutma büyüsü” için 5 yorum var.

  1. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  2. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  3. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  4. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  5. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir