Sevdiğinle Barışmak İçin Kuvvetli Büyü

İki sevgilinin arasına bazı olaylardan dolayı dargınlık girmesi durumunda kişileri barıştırmak için:
İki sevgilinin yakınlarından ve bu dargınlıktan üzüntü duyan üçüncü bir kişi bu muskayı yapmalıdır.
3 ayrı cami çeşmesinden alınan bir bidon su Cuma yatsı namazından sonra 101 tövbe bismillah diye mırıldanılıp 28 rekat niyaz namazı kılarak, kişiler bir arada yaşıyorlarsa evlerinin çevresinde evi daire içine alacak bir şekilde 7 ayrı yere bidonun dibinde az miktar kalacak şekilde dökülür. Ardından evin çevresinden alınan 3 avuç kadar taşsız toprak bidonun dibinde kalan suyla karıştırılarak çamur haline getirildikten sonra kurması için 3 gün-gece dışarıda bırakılır. 3 günün sonunda yerinden alınan topraklar kılınacak yatsı namazından sonra evin yakınlarında bir yere kimselere görünmeden gömülür. Kişiler eğer ayrı ayrı evlerde yaşıyorlarsa kızın ve erkeğin evinin önünden alınan topraklar birbirine bidondaki sudanda karıştırılarak iki toprak olarak iki evin çevresine gömülür.
Şekildeki muska hazırlanıp naylonlandıktan sonra yeşil bir beze sarılarak kızın ve erkeğin ismindeki harflerin toplamı kadar dikilir. Her dikiş atma sırasında ‘’hayrihi minallahuteala’’ diye mırıldanılarak muskaya doğru üflenir.
Muska eğer kişiler beraber yaşıyorlarsa yastıklarının içine gizlice saklanır. Ama kişiler ayrı ayrı yaşıyor iseler o zaman muska dargınlığı sürdürmekte inat eden kişinin yastığına gizlenir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğinle Barışmak İçin Kuvvetli Büyü

Sevdiğimiz insanlarla aramızdaki anlaşmazlıklar zaman zaman kaçınılmaz olabilir. Ancak, ilişkilerimizi düzeltmek ve sevdiğimiz insanlarla barışmak için bazen farklı yöntemlere başvurabiliriz. Bu noktada, kuvvetli büyülerin yardımıyla sevdiğimiz insanlarla barışabilir ve ilişkilerimizi daha sağlam bir temel üzerine inşa edebiliriz.

Sevdiğiniz insanla tekrar barışmak için kullanabileceğiniz kuvvetli bir büyü, aşk büyüsü olabilir. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişiyle aranızdaki anlaşmazlıkları çözerek, ilişkinizdeki dengenin yeniden kurulmasına yardımcı olabilirsiniz. Aşk büyüsü, sevgi ve bağlılık enerjisini harekete geçirir ve sevdiklerimizle aramızdaki negatif enerjileri yok eder.

Aşk büyüsünün etkili olabilmesi için profesyonel bir medyumdan yardım almanız önemlidir. Medyum, büyü ritüellerini doğru bir şekilde gerçekleştirerek istenen sonuçları elde etmenize yardımcı olacaktır. Büyünün etkisini artırmak için özel malzemeler kullanılabilir ve ritüeller belirli saatlerde ve tarihlerde gerçekleştirilebilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1305 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
29 Hayır

“Sevdiğinle Barışmak İçin Kuvvetli Büyü” için 5 yorum var.

  1. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  2. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  3. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  4. Merhaba siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir