Evlenmek İçin Büyü yöntemi

Evlenmek İçin Büyü yöntemi: Bir cevizi ortasından ikiye ayrılarak içi boşaltılıp kabuğunun yarısı alınır. Üç «Ya Sin» le bir «Elham» okunup kabuğun içine üflendikten sonra üç namaz süresi (sabah-öğle – ikindi ya da öğle – ikindi – akşam ya da ikindi – akşam – yatsı) beklenir. Kabuğun içine kendisinden soğumaması istenen kimsenin adı yazılı bir kağıt katlanıp konur. Kabuk balmumu ile sarılır, sonra bir muşambaya konur, yedi kat sarılır. Bu iş bittikten sonra üç yüz altmış «tek bir» getirilir, her tek bir getirişte kıbleye tükürülür. Yedi gün büyünün tutması için tanrıya yakarılır, bu süre içinde her gece yatsıdan sonra büyü yapılan kimsenin evinin çevresinde bir kez dolaşılır, ocağın bulunduğu duvarın dibine (evin dışında) işenir. Yedinci günün bitiminde (bu cuma gününe denk getirilir) ceviz kabuğu evin kapı eşiği önüne konur, üstüne ya biraz toprak atılır, ya da taş konur.

Ceviz ka’buğunu bulurlarsa, büyü hemen; bulmazlarsa yedi gün sonra etkisini gösterirmiş.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Evlenmek İçin Büyü yöntemi

Evlenmek, birçok insanın hayatta gerçekleştirmek istediği önemli bir adımdır. Ancak, bazen istediğimiz gibi bir ilişki yaşamak, evlenmek için beklediğimiz zamanı bulmak mümkün olmayabilir. İşte bu gibi durumlarda, bazı kişiler evlenmek için büyü yöntemlerine başvurabilir. Bu yöntemler, evlilik şansını artırmak ve doğru kişiyle yuva kurmak isteyenlere yardımcı olabilir. Ancak, unutulmaması gereken önemli bir nokta vardır: büyüler, etkisi olduğuna inanan ancak bilimsel olarak kanıtlanmamış yöntemlerdir.

Birçok kültürde, büyü yöntemleri evlilik arifesinde veya evlenmek isteyen kişiler tarafından kullanılmıştır. Özellikle yüzyıllardır var olan geleneklerde evlenmek için büyü yöntemlerine başvurulmuştur. Bu yöntemlerden biri, aşık olduğunuz kişiyi kendinize çekmek için yapılan aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü, doğru zamanda yapılması ve uygun malzemelerle uygulanması durumunda evlilik şansınızı artırabilir.

Ancak, evlenmek için büyü yöntemlerini kullanmak isteyen kişilerin dikkatli olması gerekmektedir. Büyüler, güçlü bir enerjiye sahip olsalar da, sonuçları garanti edilmemektedir. Ayrıca, bu gibi yöntemlerin etik olup olmadığı da tartışmalı bir konudur. Kimi insanlar evlilikte veya ilişkilerde doğal bir süreç yaşanması gerektiğini düşünürken, kimileri ise büyülerin yardımcı olabileceğini savunmaktadır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1161 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
30 Hayır

“Evlenmek İçin Büyü yöntemi” için 1 yorum var.

  1. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir