Söz Dinletmek İçin Dua

Birisine bir iş yaptırmak, söz dinletmek, zararını önlemek, kendini sevdirmek istersen, aşağıda gelen duayı bir avuç toprağa yetmiş defa oku ve dilediğin kişinin yoluna serp. Niyetin gerçekleşir.

Söz Dinletmek İçin Dua

 

Kale rabbiğfir ii veheb li mülkel la yembeğiy ii ehadim mim ba’di inneke entel vehhab*

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Söz Dinletmek İçin Dua

Her ne zaman ki sevdiklerimize bir söz söylemek, bir dileği yerine getirmek veya bir teselli vermek istesek, bazen kelimeler yetersiz kalabilir. İşte tam da bu noktada, söz dinletmek için dua etmek içimize huzur ve rahatlama getirebilir. Dua, tüm gücümüzle yüce bir varlığa yönelerek, dileklerimizi ve dualarımızı iletmektir. Ancak, doğru bir dua etmek için dikkat etmemiz gereken bazı önemli noktalar vardır.

İlk olarak, dua etmek için sakin bir ortamda bulunmak önemlidir. Zihnimizi arındırarak iç huzurumuzu yakalamamız, dualarımızın daha güçlü bir şekilde iletilmesini sağlar. Ardından dua ederken samimiyetimizi korumalıyız. Sadece yapmacık bir şekilde sözcükleri tekrarlamak yerine, içtenlikle dileklerimizi ifade etmeliyiz. Bu şekilde, dualarımızın daha fazla etkili olacağına inanmalıyız.

Bazı insanlar, söz dinletmek için dua etmeden önce belirli ritüelleri takip etmeyi tercih ederler. Örneğin, mum yakmak, tılsım kullanmak veya belirli duaları okumak gibi. Bu tür ritüeller, kişinin kendini daha bağlantılı hissetmesine ve dualarının daha güçlü bir etkiye sahip olmasına yardımcı olabilir. Ancak, herkesin inançları ve tercihleri farklı olduğu için, bu ritüelleri kullanmak tamamen kişisel bir karardır.

Söz dinletmek için dua etmek, sadece dileklerimizi iletmekle kalmaz, aynı zamanda içsel bir rahatlama ve huzur sağlar. Dua ettiğimizde, kaygılarımızı ve stresimizi bir kenara bırakarak tüm kontrolü yüce varlığa bırakırız. Bu da bize güven ve dinginlik hissi verir. Dua, bir çaresizlik anında bile umudu hiç kaybetmemizi sağlar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2027 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
24 Hayır

“Söz Dinletmek İçin Dua” için 4 yorum var.

  1. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  2. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

  3. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  4. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir