Sevenlerin Kavuşması İçin Dua

Birbirini seven ve genel anlamıyla aralarında devamlı huzursuzluk çıkan veya bir birlerine kavuşamayan iki insan için ilişkinin içinde olmayan bir kişinin örnek olarak kız kardeş,ağabey veya annesinin bu iki kişi hakkında bir birleriyle kavuşması için okuncak duadur.Bu dua okuman önce cuma gecesi özellikle 2 rekat namaz kılınır.

Namazdan sonra 5 kere Nasu Suresi,5 Ayet-el Kürsî ,5 Adet Felak Suresi ve En son 5 İhlas Suresi suresi okuduktan sonra
aşağıda vericeğimiz dua 5 kere okumanız gereklidir

Sevenlerin Kavuşması İçin Dua

Sevenlerin Kavuşması İçin Dua
Rabbena la tuziğ gulûbena ba’de iz hedeytenâ “Erkeğin adı” ve “Bayanın Adı” heblena min ledunke rahmeh. İnneke ente’l-vehhâb. “Rabbena inneke camiu’n-nasi liyevmin la raybe fih. İnneke la yuhlif’ul-mîad.”

Anlamı:
Ya Rabbi!Bu ismini verdiğim kişilerin en az kalbi kadar temiz bir birliktelik yapsınlar onların kalbini doğru yolda birleştir.Ey Rabbimiz! Kendisinde şüphe olmayan bir günde insanları muhakkak sen toplayacaksın. Allah verdiği sözden kesinlikle geri dönmez.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevenlerin Kavuşması İçin Dua

Eğer bir ilişkinin uzun bir süredir ayrı yaşanan iki sevgiliyi geri bir araya getirmesi dileği ise, birçok insan bu özel durumu sevenlerin kavuşması duasıyla ifade etmektedir. Sevgililer arasındaki ayrılık ve uzaklık, birbirlerine olan özlemi artırır ve bu dua, sevdiğine kavuşmayı dileyenlerin kalplerini rahatlatabilir.

Birçok dua yöntemi olmasına rağmen, sevenlerin kavuşması için dua ederken kalbinizden samimi dualar geçirmeniz önemlidir. Sevdiğiniz kişiyle tekrar bir araya gelmek için çok isteyerek ve içtenlikle dua ettiğinizde, dualarınızın kabul edilme şansı daha yüksek olacaktır.

Bir dua örneği olarak, “Ey Yüce Allah, senin huzurunda sevenlerin kavuşması için dua ediyorum. Kalbimizdeki aşkı ve özlemi engelleyen her türlü engeli kaldırmanı diliyorum. Sevdiğimle yeniden bir araya gelmem için bana güç ve cesaret ver. Dualarımı kabul et ve sevdiğimle bir ömür boyu mutlu olmayı nasip et. Amin.” şeklinde bir dua yapabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1648 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

37 Evet
33 Hayır

“Sevenlerin Kavuşması İçin Dua” için 1 yorum var.

  1. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir