Sevgiliyi Bağlamak için okunacak dua

Sevgiliyi Bağlamak için okunacak duaSevgiliniz,Nişanlınız veya Evli çiftler için eşinizin sizi devamlı düşünmesi uzakta olan birinin devamlı aklında olunması kötü niyetli insanların sevgiliniz aklına girmesini engelemek için okuyacağınız dua şudur;

 

”Allahümme elkı mehabbeti fülan “sevgilinizin ismi” ibni fülane fi kalbi fülane binti fülane ya huddami bi hakki hazihis sureh.”

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevgiliyi Bağlamak için okunacak dua

Sevgiliyi Bağlamak için okunacak dua, birçok insanın aşk yaşamında daha derin bir bağ kurmayı amaçladığı bir konudur. İnsanlar, ilişkilerinde daha fazla sevgi, sadakat ve uyumu sağlamak için dualara başvururlar. Bu yazıda, Sevgiliyi Bağlamak için okunacak dua konusunu ele alacak ve size bu konuda bilgi vereceğim.

Sevgiliyi Bağlamak için okunacak dua, bir ilişkide tutku ve bağlılık yaratmak için yardımcı olabilecek birçok dua bulunmaktadır. Örneğin, “Allah’ım, sevgilimle aramızdaki bağı kuvvetlendir ve daha derin bir sevgiyle birbirimize bağlanmamızı sağla” şeklinde dua edebilirsiniz. Bu dua, sevgilinizle aranızdaki duygusal bağı güçlendirmeye yardımcı olabilir.

Diğer bir dua örneği ise, “Ya Rabbi, sevgilimi koru ve kollayan bir melek gönder. Ona sadakat ve sevgiyle bağlı kalmasını sağla” şeklinde olabilir. Bu dua, sevgilinizin sizi koruyup kollamasına ve size olan bağlılığını arttırmasına yardımcı olabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2890 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
29 Hayır

“Sevgiliyi Bağlamak için okunacak dua” için 4 yorum var.

  1. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  2. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  3. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  4. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir