Sevdiğinle evlilik büyüsü

Evlenmek istediği halde kendisine uygun kız bulamayan ya da beğenilmemesi itici bir tip olması bu kaderine boyun eğen bu yönden kısmeti tamamen kapalı olan kişinin beğenilerek evlenebilmesi ve kısmetinin açılabilmesi için:

Kişiden 3 ayrı cami çeşmesinden birer bardak su getirmesi istendikten sonra su bir kabın içinde toplanarak önceden okunmuş olan bir tutam tuz içine katılarak su ile karışması sağlanır. Ardından dış kapının iç tarafına yere bir çember çizilerek kişi dizlerinin üzerine yüzü kıbleye dönük olarak ve yere bakması tembihlenerek çemberin içine oturtulur. Ardından kişinin çevresinde 7 tur atılırken çeşitli surelerden ayetler okunur ve dönme işlemi bitince kişinin başı kaldırılarak gözlerine bakılıp ardından kişinin gözlerine doğru Ya Seyyid, Ya Rahman, Ya Furkan, Ya Halikul insan Vel kuran diye mırıldanılarak kişinin gözlerine doğru üflenir. Kişi elinden tutularak çemberin dışına çıkartılıp ocağın başına oturtulur. Bir taşın üzerine 7 ALLAH 3 MUHAMMED yazılıp 7 kere illa kuvvete ya billah diye mırıldanılıp ocağa doğru üflenip yine ocağa tuzlu sudan 3 damla damlatılır. Ya Kassam diye başlayarak çeşitli surelerden ayetler okunur. Bu durum 3 hafta boyunca taşın üzerine yazmanın dışında her gün tekrarlanır.

Kişi her gün bu tekrarların sonunda çevresinde beğenmiş olduğu kadınların bulunduğu yerlerde gezinmesi gerekmektedir.

Sürenin bitiminde olay tekrarlandıktan hemen sonra şekli görüle muska hazırlanarak naylonlanıp erimiş balmumunun içine batırılarak yapışması sağlanır.

Muska kişi isteğine kavuşana kadar gizlice üzerinde taşır ancak banyo yaparken ve yatarken yastığının altında saklamak şartıyla çıkartılır. Erkek istediğini elde edince muska naylonun içinden çıkartılarak sıcak bir suyun içinde eritilip evlendiği kadına hissettirmeden gizlice içirtilir.

İlgili Başlıklar

Sevdiğinle evlilik büyüsü

Sevdiğimiz insanla evlilik büyüsü, ilişkimizin sağlam temeller üzerinde ilerlemesini sağlamak için birçok çiftin başvurduğu bir yöntemdir. Bu büyü, ilişkimize sevgi, bağlılık ve uyum getirmeyi amaçlar. Evliliğe adım atmadan önce, bu büyüyü yaparak ilişkimizi daha güçlü bir hale getirebilir ve evlilik hayatımıza olumlu bir enerji katmış oluruz.

Sevdiğimiz insanla evlilik yolculuğuna çıkmadan önce, bu büyüyü gerçekleştirmek, ilişkimizin sağlam bir temel üzerine oturmasını sağlayacaktır. Sevgi, evlilikte en önemli unsurlardan biridir. Sevdiğimiz insanla aramızda sıkı bir bağ oluşturmak ve birbirimize olan sevgimizi arttırmak için bu büyüyü yapmak oldukça etkilidir.

Sevdiğimiz insanla birlikte hayatımızı birleştireceksek, bağlılık da çok önemlidir. Evlilik büyüsü, çiftler arasındaki bağlılığı arttırmaya yardımcı olur ve ilişkimizdeki güven duygusunu pekiştirir. Böylece, evlilik hayatımızda daha güvenli ve mutlu bir şekilde ilerleyebiliriz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2296 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
28 Hayır

“Sevdiğinle evlilik büyüsü” için 11 yorum var.

 1. Ben bir mankenim ve çoğu zaman zor durumda kalıyorum ve çevrem tarafından dışlanıyorum. Bunun için Medyum Dolunay bana yardım etti. Yaptığı muhabbet büyüsü işe yaradı. Çok teşekkürler…

 2. Uzun süredir birlikte olduğum kişiden bir anda soğudum. Bana karşı ilgisi olan birinin büyü yaptırdığında şüphelendim ve Medyum Dolunay’a bu konu hakkında yazdım. Kısa süre içerisinde sorunumun bu olduğunu söyledi ve benimle ilgilenen kişiye soğutma büyüsü yaparak bu problemi çözdü.

 3. Bunca yıldır gayret göstermeme rağmen hiçbir şey elde edemedim. Hatta her işin sonunda sonra zarar ettim. Medyum Dolunay yardımıma koştu. Bana yapmış olduğu kısmet açma büyüsü sayesinde işlerimi yoluna koydum ve kısa sürede ekonomik olarak rahatladım.

 4. Annemle babamın tartışmaları her geçen artıyordu. Bunun nedeni olarak babamın başka biri ile ilişkisi olduğunu düşündük ve Medyum Dolunay’a öncelikle babamın hayatında biri olup olmadığını sorduk. Sonra yapmış olduğu uygulama sayesinde babam evine yeniden bağlandı ve hiç olmadığımız kadar mutluyuz.

 5. Oğlum gelinimi aldatıyor. Gelinim henüz bu durumu bilmese de öğrenmesi an meselesiydi. Medyum Dolunay’dan yardım istedim ve soğutma büyüsü ile oğlumu sevgilisinden ayırarak eşine dönmesini sağladım. Teşekkürler…

 6. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

 7. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 8. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 9. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 10. Benmde 2 yildir sevdigim biri var surekli birileri aramiza girip tartisiyoruz ve bana karsi guvenini yitirdi artk evlenmek istemiyo bana yardimci olur musunuz allah rizasi icn

 11. Merhaba. Rica ederim bana yardim edin. bir erkekle bir-birimizi seviyoruz ama annesimi kimse imkan vermiyor evlenmeğimize. 3 yildir tanişız bir türlü ortaya çıkamıyor.
  Yardım ederseniz sizlere duaçı olurum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir