Büyü türleri nelerdir

İki sene önce çok ciddi bir hastalık atlattım ve hakikaten ölümden döndüm diyebilirim. O günden sonra hayatımda çok fazla şey değişti ve size de bu yüzden bir yorumu yapıyorum. Çok kötü bir hastalık dönemi atlattım ve ne yazık ki doktorlar o dönem içinde bana hiç yardımcı olamadı Çünkü hastalığıma herhangi bir teşhis bulunamadı. Bu kadar çaresiz kaldık ki ailem de ben de perişan olduk resmen maddi manevi olarak bittik diyebilirim. O dönemde hepimiz büyü türleri nelerdir diye araştırmaya girmiştik.
Hastalık bu sayede sonlandı
Bu araştırma bize çok fazla şey öğretti ve bilmediğimiz pek çok konuda bilgi sahibi olduk. Aslında hastalığımdan da büyü türleri nelerdir diye araştırırken karşılaştığı Medyum Dolunay sayesinde kurtuldum. O kadar iyi bir insan ki eve gerçekten tanıyabileceğiniz en düzgün hoca olduğu için yorumumda onun telefon numarasını da sizlere bırakıyorum. Onu aradığınız takdirde eğer benim gibi teşhis konulamayan bir hastalığınız varsa mutlaka bir çare bulursunuz.
Hastalıktan kurtulabilirsiniz
diye merak eden ve hastalığı olan kimselere benim yaşadığım açılardan bahsetmek istemiyorum ama bulduğum çözümü Medyum Dolunay’ın sayesinde yaptırdığım büyüler olduğunu söyleyebilirim. İçinden çıkamadığınız durumlar yaşıyorsanız bence vakit kaybetmeden bir an önce kendisi ile görüşün çünkü ben iki sene o acıları çekmek zorunda kaldım. Şimdiki aklım olsa bir an önce kendisi ile görüşürdüm ve bir an önce tedavi olurdum. Kendisinin numarası: 0555 171 85 40

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1337 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
26 Hayır

“Büyü türleri nelerdir” için 5 yorum var.

  1. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

  2. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

  3. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  4. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  5. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir