Kalp Gözünün Açılması İçin Dua

Kalp Gözünün Açılması İçin Dua: Aşağıdaki verilen tavsiyeler birçok gösterişli olmakla birlikte vakti kısaltmaya yöneliktir  .   Esma zikri yapanlar muhakkak Esmaül hüsnayı tamamiyle okumakla günlük dengeleme yapmaldır  .
Pek birçok bereket ve feyz’e menba kalan şu ayetler ek olarak kalb gözünü açmada tesirlidir  .
Necm Suresi Ayet 58 i  ,   gunde 1153 kez okuyanin kalp gozu acilir  .
Gunde 12  .000 Kez Ya Rahman diyenin kalp gozu acilir  .
Gunde 12 . 000 Kez Ya Pratik diyenin Kalp gozu acilir  .
Gunde 12 . 000 Kez Ya Basir diyenin kalp gozu acilir  .
Gunde 12 . 000 Kez Ya Nur diyenin kalp gozu acilir  .
Gunde 12 . 000 Kez Ya Habir diyenin kulagi Ruhanilerin sesini duyar  .
Gunde 12 . 000 kez Ya Semi’u diyenin kulagi Ruhanilerin sesini duyar  .
Gunde 2207 kez Kaf suresi Ayet 22 i  ,   okuyanin kalp gozu acilir  .
Gunde 7.000 Subbuhun Kuddusun vel melaiketu ver ruh diyenin kalp gozu acilir  .
Gunde 7 . 000 kez Ya Allamul Guyub diyenin Kalp gozu acilir  .
Gunde 12 . 000 Ya Batin diyenin kalp gozu acilir  .
Gunde 7 . 000 kez Ya Hayyu Ya kayyum diyenin kalp gozu acilir  .
Gunde 7 . 000 Kez Besmele okuyanin kalp gozu acilir  .
Gunde 1000 Kez Ayeti  –  i Kursi okuyanin Kalp gözü açılır  .
Gunde 1000 kez Fatiha  –  i Serif okuyanin Kalp gözü açılır  .
Gunde 1000 kez Ihlas  –  i Serif Okuyanin Kalp gözü açılır  .
Not: Her Esmanin tekrardan her hususi inkişafıda vardır  .

Son olarak  ,   pratik zikredilen ve her terakki ehlinin virdi kalan   ”  Ya Allah  ”   yahut   ”  Allah  ”   esması  .
Günde Ebced sayısı civarında   (  4356  )   kısa süre hemen sonra veya başka bir anlam ile bir kaç ay zarfında ruhanilerle münasebeti başlar  .

Not: Zikirler Tenha karanlik veya los bir odada  ,   gozler kapali  ,   gonul butun dusuncelerden bos kibleye oturarak cekilirse ek olarak faydali ve kisa sürede tesiri gorulur  .   Üstelik basiniza Beyaz cok ince bir tulbent gecirirseniz ek olarak iyidir  .   Niçin?

Oturduğunuz yerde başınıza piramit bir şapka veya yuvarlak köşeli bir örtü ile örtmek sizin   ”  enerji boyutunuz  ”  da çok yüksek bir çeşitlilik ortaya çıkaracaktır  .
Camilerin üstünün kubbe halinde olması  ,   müspetleri çekmesi içindir  .   Kozmostan iştirak eden yaratılanların o yuvarlaktan içeri girmeleri camidekilerin rahat olmasını olanağı sağlar  .
ınsanların şeklinin anten buna benzer  ,   başının da yuvarlak ve kubbe buna benzer olması Yaratıcı’nın planının birçok ince düşünülmüş  ,   insanlığa ibret dersi verecek bir parçasıdır  .

Tarikatlerin bazısında harici dünya ile irtibatı kesme ve zikre yoğunlaşma tavsiyesi ile başın üst kısmına beyaz bir örtü salınıverilir  .   Gözleride kapayacak biçimde  .

Kimsenin bulunmadigi karanlik odada veya mum isigina bakarak devamli kible tarafina dogru zikir cekilir ve gunde asgari bir saat  .   Ucuncu Gozun acilmasindaki ilk faktör Alninizin ortasina parmakla bastiriliyormus buna benzer veya alninizin ortasi uyusuyormus buna benzer veya alninizin ortasinda titresim olusmasi  ,   uyusukluk olmasi buna benzer veya ve veya… bu ilk noktasidir  .   Bir kisi gunde asgari 2 saatini zikire ayirmasi lazimdir  .   Gece ve gunduzede bu saatleri bolusturebilir  .

Günde 313 ve ek olarak çok Ayet’el Kürsi okumak şiddetli tesir icra ettiği müşahade edilmiştir  .

Ayrıca  ,   Kalp gözünün açılmasına alametler olarak  ,   belli bir süre hemen sonra Ilk Olarak ağrı  ,   kulaklarda çınlama  ,   uğuldama yahut tiz sesler duyma  ,   benzer anda veya müteakiben 2 kaş arasına birisi bastırıyormuş buna benzer basınç duygusu oluşur ve bir başka hususta kalbin inkişafı halinde olabilir  .   Kaynaklar ve tecrübesi olanlar bu biçimde anlam etmekte  .

Yalnız şunu da belirtmeden geçmemekte yarar var  .   Bu hususta samimi kalan birey olası mertebe seher vakti dediğimiz erken namazından az önce kalkarak   (  tahmini bir  –  bir buçuk saat önce  )   2 rekaat namazını  ,   eğer bu vakitte eda ediyorsa teheccüdünü kılsın arkasında Erken namazına civarında aralıksız bir  ,  5 saat virdini okusun  .   Aralıksız okumada bir yoğunlaşma ile birlikte 15 dakikalık aralıklarla kademelerde yükselme oluyorki en ileri kademe ek olarak tesirli oluyor

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kalp Gözünün Açılması İçin Dua

Kalp gözünün açılması, manevi bir deneyimidir ve kişinin iç dünyasının derinliklerine ulaşmasına, ruhsal bir uyanışa yol açar. Bu deneyime ulaşmak için ise dua etmek en etkili yöntemlerden biridir. Kalp gözünün açılması için bir dua, kişinin içsel yolculuğuna destek olacak ve ruhsal deneyimlerine rehberlik edecektir.

Birçok din ve inanç sistemi, kalp gözünün açılmasını hedefleyen dualara sahiptir. Bu dualar, kişinin ruhsal yolculuğunda kendini daha fazla bilinçli hale getirmesine yardımcı olur. Kalp gözünün açılması için yapılan dualar için kelime seçimi önemlidir. Kalp gözünün enerjisini arttıracak, içsel gücü uyandıracak kelimeler kullanmak etkili olacaktır.

Bir örnek dua şu şekilde olabilir: “Sevgili Tanrı, kalbimi sana açıyorum ve kalp gözümün açılmasına izin veriyorum. İçsel bilgeliği ve ruhsal aydınlanmayı deneyimlemek için bana rehberlik et. Manevi yolculuğumda bana güç ve cesaret ver. Kalbimin gözlerini açarak, senin gerçeğini ve sevgini daha derinden hissetmeyi diliyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2626 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
28 Hayır

“Kalp Gözünün Açılması İçin Dua” için 8 yorum var.

  1. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  2. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  3. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

  4. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

  5. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

  6. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  7. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir