Tırnak büyüsü herkese lazım olabilir

Yıllar önce teyzem kocası için tırnak büyüsü yaptırmıştı ve gerçekten kocasının bütün kötü özellikleri bu büyü sayesinde ortadan kalkmıştır ve hepimiz de buna şahit olmuştuk. Hatta ayrıca bu yaşanan olaya hayretler içinde şahit olmuştuk ve gerçekten gözlerimize inanmamıştım çünkü enişte o kadar iyi bir insana dönüşmüştü ki sanki her şey bir rüya gibiydi. Hayatımda ilk kez bir büyüğünün gerçek olduğunu görüyordum ve bu beni çok etkilemişti.
Bana da lazım oldu
Yıllar sonra ben de güzel bir evlilik yaptım ve evliliğimde her şey çok yolunda gidiyordu herhangi bir sorun yaşamıyorduk ama kayınvalidem ne yazık ki yıllar sonra bir anda bana karşı tavır almaya başladı. Evimizin huzuru dağıttığı kocamı kendisine doğru çekmeye çalıştı ve tabii ki bütün bunlar ilişkimizin dengesini altüst etti. Bu sorunları yaşarken aklıma yıllar önce teyzemin yaptırdığı tırnak büyüsü geldi. Acaba ben de böyle bir şey yaptırarak kayınvalidemi tekrar eski tatlı haline döndürebilir miyim diye düşünmeye başladım.
İşime kesinlikle yaradı
İnternette tırnak büyüsü ile alakalı konulara göz atarken aslında bir bakıma kendim için çözüm arıyordum ki Medyum Dolunay beyin resmi nolu 0555 171 85 40 hattını buldum. Vakit kaybetmeden kendisini telefonla arayarak durumu izah ettikten sonra hem tırnak büyüsü ile ilgili bilgi aldım hem de benim bu durumumu nasıl ortadan kaldırabileceğimi sordum ki randevu alarak hemen görüşmeye gittim. Her şey mükemmel hale geldi ve kayınvalidemle şu anda bal gibi geçiniyoruz darısı sizin başınıza.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1261 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
23 Hayır

“Tırnak büyüsü herkese lazım olabilir” için 2 yorum var.

  1. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  2. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir