Gideni Bağlama Büyüsü

Oldukça keskin bir bıçak, kama, kılıç, neyse, alınır. Üstüne, bağlanmak istenen sevgili adı okunup üflenerek eğe ile ağzı köreltilir. Eğeyi sürdükçe niçin, kimin için yapıldığı söylenir. Eğenin her itilişinde «Ya Allah», geriye doğru çekiişinde «Ya İlh» denir. Bunlar üçer kere söylendikten sonra, üçer kez, «Ya Settar, Ya Cebbar» denir, sonra, ağzı körelti!en araç gizlice bir yere konur. Aracın keskin yanı gerdek yapılacak evin bulunduğu yöne çevrik olur. Bıçak orada durduğu sürece, büyü etkisini gösterir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Gideni Bağlama Büyüsü

Gideni Bağlama Büyüsü, uzun yıllardır insanların merak ettiği ve üzerine birçok efsane oluşmuş bir konudur. Bağlama büyüsü, geçmişe dönük sevdiklerimizi geri getirmek veya ayrıldığımız kişiyi tekrar bize bağlamak için kullanılan bir tür büyüdür. Bu büyüde kullanılan bazı malzemeler ve ritüeller vardır. Bu yazıda, Gideni Bağlama Büyüsü’nün ne olduğunu, nasıl yapılacağını ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini inceleyeceğiz.

Gideni Bağlama Büyüsü için kullanılan malzemeler arasında tütsüler, mumlar, özel tılsımlar ve bazı bitki özleri bulunur. Bu malzemelerin uygun bir şekilde kullanılması ve ritüellerin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi büyünün etkili olması açısından önemlidir. Büyü bozulduğunda veya yanlış uygulandığında ise istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden bu tür büyülerin uzman kişiler tarafından yapılması önemlidir.

Gideni Bağlama Büyüsü için bir ritüel olarak kullanılan bazı yöntemler vardır. Bunlardan biri, kişinin fotoğrafının ve adının özel bir şekilde kullanıldığı büyülerdir. Bu büyülerde, kişiye geri dönmek isteyen kişi, söz konusu kişinin adını ve fotoğrafını kullanarak çeşitli dualar okur ve tılsımlar kullanır. Bunun yanı sıra, bazı büyülerde kırmızı renkli mumlar veya tütsüler kullanılabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1772 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
46 Hayır

“Gideni Bağlama Büyüsü” için 8 yorum var.

  1. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  2. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  3. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  4. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  5. Giden sevgilimin yeni sevgilisinden ayrılıp bana gelmesini istiyorum gözü bağlansın benden başka kimseyi görmesin

  6. Eşimin bana köpek gibi asik olmasını bensiz nefes almasın beni düşünmediği bu ani bile olmasın benim bir damla göz yaşım için dunyakari yiksin beni cook kiskansin benim askimdan deli divane olsun eşimin adı hakan ben onu çok seviyorum ama o hep beni aldatıyor göz göre göre inkar ediyor birde eşim çok yalan konuşuyor herkese yalan konuşmasını istemiyor çünkü kendi söylediği yalana bir süre sonra oda inanıyor bu konuda insanlarla tartışıyor hayal pire gibi birşey olmayan şeyler inanıyor denize inandiriyor ve sen bunu bile bile inanıyordum yoksa tartışıyor aşk delisi olsun kara sevdaya tutulsun

  7. Esimin benim yanima gelmesini ailesini birakmasini onlardan sogumasini istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir