Evliliğe ikna etme duası

Evlilik büyüsünde yapılan işlemin tek bir maksadı vardır. Eğer yaptıran kişi düşüncelerinde samimi ise ve sevdiği kişiyle evlilik yönünün de engel olan (ailesi) vs evet da evlenmek için düşündüğü şahsın ikna olmaması sebebiyle yapılan çalışmalardır. Evlilik Büyüsü için Ama şunu iyi bilmeliyiz ki evlilik için koşulacak işlemlerde sufliyatlara başvurarak bir işlem oranlı görülmez çünkü bu işlemler şahsın muradı hasıl olduktan hemen sonra bozulur ve Cin’li bir say olduğu için Yapan yada yapılana şahsın evlilik yıldızını düşürür arasında mübayenet hacet olur. Evlilik düşünülerek koşulacak işlemler hayırlı saat lerde ve hayırlı günlerde yazılarak kişiler yerine müvekkel kılınan Rahman’lar (hüddam) çağırma edilerek ilk geçmiş zaman kişiler arasında Evlilik büyüsü için evlilik yıldızları bağlanır. Aşk Büyüsü ile Koşulacak olan bu işlem için günün de ve saatinde havas yada ledün ilmine ait dualı bir tılsım at yazılarak koşulacak olan bu işlemlerin kalıcı ve ömürlük olmasını sağlayacaktır. Bu nedenden dolayı niyeti kritik olan vatandaşların bu tarzda yaptıracakları işlem ile sevdiklerini kendilerine Ram edeceklerdir.
Sevdiğin Kişiyi Evliliğe İkna Etme Duları

Evlilik büyüsü için Okunacak bu dua işlem ile beraber kişiler üstünde gayet etkili ve denenmiş çalışmalar arasında yer alır. Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun,küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih,la nüferriku beyne ehadin min rusülih,ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha,leha ma kesebet ve aleyha,mektesebet,rabbena latüahızna innesiyna nesil ahta’na,rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina,rabbena vela tühammilna,mala takatelena bih,va’fü anna,vağfirlena,verhamna,ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn. bu dua 7 sayı mum alınarak her bırının uzerine 41 defa okunarak yakılmaya başlanır zira her gun bır edet yakılır sevdiği ona mutlaka ram olur .

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Evliliğe ikna etme duası

Rabbim, buyurduğun gibi “Evlenin” diye emrediyorsun. Ben de Senin rızanı talep ederek bir eşle evlenmeyi arzuluyorum. Kalbimdeki bu isteği güçlendir ve beni doğru eşle karşılaştır. İşte bu yolda sana olan bağlılığımı ortaya koyarak dua ediyorum. Eğer benim için en iyisi evlilikse, lütfen bana doğru eşi göster. Eşimle aramızda anlayış, sevgi ve saygı dolu bir ilişki kurmamıza yardım et. Bana ve eşime, evlilik yolunda ilerlerken sabır, hoşgörü ve güç ver. Düğünümüzü, evliliğimizi ve ailemizi bereketle doldur. İşte bu dualarımı sana sunuyorum, Allah’ım. Amin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 6016 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
35 Hayır

“Evliliğe ikna etme duası” için 17 yorum var.

 1. Evlilik için sizden yardım almak istiyorum
  Fiyat ve ne yapılaması gerektiğini belirtebilir misiniz

 2. Kızımın erkek arkadaşının evlilik konusuna soğuk olması sebebi ile onun haberi olmadan medyum Dolunay’a evlilik vefki yaptırdım bir süre sonra bana gelerek erkek arkadaşının kendisine evlilik teklifin de bulunduğunu söyledi.

 3. Arkadaşım birlikte olduğu kişinin evlilik konusunda ikna olmamasından dolayı ciddi sorunlar yaşıyordu. Birlikte medyum Dolunay’a evliliğe ikna etme vefk yaptırdık ve kısa zaman içinde sonuç aldık. Kendisi gerçekten çok başarılı bir isim.

 4. Evlilik hakkında her zaman istekli biri olmama rağmen sevgilim bir türlü benimle aynı fikirde olmuyordu. Ancak medyum Dolunay kişiye özel vefk işlem ile bana yardımcı oldu. Şimdi evliliğime çok kısa bir süre var.

 5. Ablam sevgilisinin kendisini sürekli olarak oyaladığını düşündüğü için çok üzülüyordu. Biz de hemen medyum Dolunay’a ulaştık ve evliliğe ikna işlemi yapmasını istedik. Bir süre sonra sevgilisi ablama evlilik teklifi yaptı.

 6. Sevgilimle sürekli olarak evlilik konusunda tartışıyorduk. Kendisini normal yollardan ikna edemeyince bende medyum Dolunay’dan yardım aldım ve evliliğe ikna etme duası ile kendisini ikna ettim. Çok teşekkür ediyorum Dolunay hocam.

 7. Bir arkadaşım çok istemesine rağmen bir türlü sevgilisini evlilik konusunda ikna edemiyordu. Bende kendisine medyum Dolunay ile iletişime geçmesini önerdim. Evlilik duası sayesinde şimdi çok mutlu bir evliliği var ve bana sürekli teşekkür ediyor.

 8. En büyük hayalim olan evlilik konusunda bana yardımcı olan medyum Dolunay gerçekten de çok güvenilir ve kaliteli bir medyum. Özellikle evlilik duası hakkında hizmet almak isteyen kişiler 05551718540 nolu telefondan kendisine ulaşmalıdırlar.

  1. Merhaba konuyla ilgili size nasıl yardımcı oldular bende cok evlenmek istiyorum ama evlenmeye ikna edemiyorum y

  2. Merhaba bana kendi cep telefonunuzu verebilirmisiniz sizinle konuşmak isterim bu işlem konusunda

 9. Sayesinde sevdiğim kişiyi evliliğe ikna ettiğim medyum Dolunay’a ne kadar teşekkür etsem azdır. Özellikle benim için özel olarak yaptığı kişiye özel vefk işlemi ile sevdiğim kişiyi evliliğe ikna etmiş olması sebebi ile çok mutluyum.

 10. Evlilik konusunda hiçbir zaman aynı fikirde olamadığımız sevgilim beni çok üzdüğünün farkında değildi. Bende bu konuda daha fazla beklemek yerine hemen medyum Dolunay ile iletişime geçerek evliliğe ikna vefki yaptırdım.

 11. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 12. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 13. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir