bir görüşte aşık etme büyüsü

Bir görüşte aşık etme büyüsü nasıl yapılır, aşık etmek büyüsü hakkında merak edilenleri sizlere aktaracağız İ sevdiğiniz, aşık olduğunuz kişi sizden haberi yoksa yada tanışmıyor iseniz ya da tanışık olsanız bile sizinle ilgilenmiyor ve size karşı ilgisiz ise onu dikkatini çekmek ve bir görüşte aşık etmek için düzenlenmiş bir aşk tılsımı bulunmaktadır. Ancak zamanlama çok önemli olup işlemi uyguladıktan sonra gözlerinizi ve saçlarınızı sadece ve ilk olarak aşık etmek istediğiniz kişiye göstermeniz gerekmektedir. Aşık etmek istediğiniz kişi sizi gördükten sonra etkiniz altına girecek ve size karşı koyamadığı bir çekim hissedecektir.

Uzun süre etkisi olan bir büyü çeşidi olmamakla birlikte etkilemek istediğiniz kişinin etkiniz altına girmesi, size karşı çok güçlü bir çekim hissetmesi ve bir başlangıç olması için uygulanan büyülerden biri olup, mis lavanta ve mavi anemon yağı malzeme olarak kullanacaktır. Bu iki yağ karıştırılarak üzerine aşağıda yazdığım duanın sabah namazı okunduktan sonra güneş doğana kadar 333 kere okunması gerekmektedir.

Tabiki aşık etmek istediğiniz kişinin adı ile kendi adınızı aşka kadir olması niyeti ile başlamalısınız. Sonra yağ karışımından çok küçük bir miktar ayrılarak geri kalanı ile bir banyo suyu yapılır ve kese yapılarak ve banyoda niyetime tecil olması diyerek duş alınır. Çıktıktan sonra ayırdığınız o az yağdan yüzünüze nemlendirici gibi sürülür ve kalanı da saçlarınıza sürmeniz gerekmektedir. Sonra bir gözlük ve bir eşarp kullanarak gözlerinizi ve saçlarınızı aşık etmek istediğiniz kişinin olduğu yere gidene kadar kimsye göstermemeniz gerekmektedir.

Vessaffâti saffâ*
Fezzâcirâti zecrâ*
Fettâliyâti zikrâ*
İnne ilâheküm le vâhid*
Rabbüs-semâvâti vel ardi ve mâ beynehümâ ve rabbül meşârik*
İnnâ zeyyennes semâed dünyâ bi zînetil kevâkib*
Ve hifzan min külli şeytânin mârid*
Lâ yessemmeûne ilel meleil a’lâ ve yukzefûne min külli cânib*
Dühûran ve lehüm azâbün vâsib*
İllâ men hatıfel hatfete fe-etbeahû şihâbün sâkib*
Festeftihim ehüm eşeddü halkan em men halaknâ innâ halaknâhüm min tînil lâzib*
Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardi fenfuzu la tenfizune illa bisultanin.
Febieyyi âlâi Rabbikumâ tükezzibân*
Yürselü ‘aleykümâ şuvâzun min nârin ve nuhâsun felâ tentesırân*
Lev enzelnâ hâzelkur’âne ‘alâ cebelin leraeytehû hâşi-an mutesaddi-an min haşyetillâhi ve tilkel’emsâlu nadribuhâ linn6si le’allehüm yetefekkerûne*
Hüvallâhüllezî lâ ilâhe illâ hüve âlimülğaybi veşşehâdeti hüver-rahmânurrahîm*
Hüvallâhüllezî lâ ilâhe illâ hû, elmelikül-kuddûsüs-selâmül mu’minül müheyminül azîzül cebbârül mütekebbir, sübhânellâhi ammâ yüşrikûn*
Hüvallâhül hâlikul bâriul-musavviru lehül-esmâ-ülhüsnâ yüsebbihu lehû mâ fissemâvâti vel-ardi ve huvel-azîzul-hakîm*
Kul ûhiye ileyye ennehüsteme’a neferün minelcinni fekâlû innâ semi’nâ kur’ânen ‘acebâ*
Yehdî ilerrüşdi feâmennâ bih, ve len nüşrike birabbinâ ehadâ*
Ve ennehû te’âlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhibeten ve lâ veledâ*
Ve ennehû kâne yekûlü sefîhunâ alellâhi şetetâ*
Ve ilâhüküm ilâhün vâhid, lâ ilâhe illâ hüver-rahmânür-rahîm*
Sebbeha lillâhi mâ-fissemâvâti vel-ardi ve huvel’azîzülhakîm*
Lehû mülküssemâvâti vel’ardi yuhyî ve yümîtü ve hüve ‘alâ külli şey’in kadîr*
Hüvel’evvelü vel’âhirü vezzâhirü velbâtinu ve hüve bikülli şey’in ‘alîm*
Lehû mülküsemâvâti vel’ardi ve illelâhi türce’ul’ümûr*
Yulicülleyle finnehâri ve yulicün-nehâre filleyli ve hüve alîmün bi-zâtis-sudûr*
Le kad câeküm Rasûlün min enfüsiküm azîzün aleyhi mâ anittüm harîsun aleyküm bil-mü’minîne raûfür rahîm*
Fe-in tevellev fe-kul hasbiyallâhü lâ ilâhe illâ huve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil azîm*
Li îlafi kureyş*
İylâfihim rıhleteş-şitai ves-sayf*
Felya’büdû Rabbe hazelbeyt*
Ellezî at’amehüm min cûin ve âmenehüm min havf*
Kul hüvâllahü ehad*
Allâhüs samed*
Lem yelid ve lem yuled*
Ve lem yekün lehû küfüven ehad*
Kul e’uzü birabbilfelak*
Minşerri ma halak*
Ve min şerri ğasikin iza vekab*
Ve min şerrinneffasati fiyl’ukad*
Ve min şerri hasidin iza hased*
Kel e’uzü birabbinnas*
Melikinnas*
İlahinnas*
Min şerrilvesvasil hannas*
Elleziy yüvesvisü fiysudurinnas*
Minel cinnetivennas*
Bismillâhirrahmânirrahîm*
El hamdü lillahi rabbil alemin*
Er rahmanir rahiym*
Maliki yevmid din*
İyyake na’büdü ve iyyake nesteiyn*
İhdinas sıratal müstekiym*
Siratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin*

İlgili Başlıklar

bir görüşte aşık etme büyüsü

Aşk, insanlık tarihi boyunca en güçlü duygulardan biri olarak kabul edilir. İki insanın birbirine aşık olması birçok faktöre bağlı olsa da, bazen sadece bir bakış bile yeterli olabilir. İşte bu noktada, bir görüşte aşık etme büyüsü devreye girebilir. Bu büyüler, kişiler arasındaki enerjiyi etkileyerek hızlı ve etkili bir şekilde romantik bir bağ oluşturmayı amaçlar.

Aşık etme büyüsü birçok farklı ritüel ve formülle yapılabilir. Birçoğu, çeşitli doğal ve enerji yüklü malzemelerin kullanılmasını içerir. Bu büyüleri yapmak, kişinin kendine olan güveninin yanı sıra deneyim ve bilgi gerektirir. Bu nedenle, bir aşık etme büyüsü yaparken dikkatli olmak önemlidir. Eğer bir büyü yapmaktan emin değilseniz, bunu bir uzmana danışmanız daha doğru olacaktır.

Yapılan bir büyünün etkili olabilmesi için, tutkulu bir niyetin ve doğru bir enerjinin mevcut olması gerekir. Aşık etme büyüsü, kişinin arzuladığı kişiye bir çekim gücü gönderir ve bu çekim gücü, karşı tarafta romantik bir ilgi uyandırabilir. Ancak, bir büyünün etkili olması için karşılıklı bir çekim gücü gereklidir. Yani, aşık etmek istediğiniz kişinin size karşı da ilgi duyması büyünün başarılı olması için önemlidir.

  • Bir aşık etme büyüsü yaparken, içten ve saf bir niyetle hareket etmeliyiz.
  • Büyü ritüelini yaparken, gerekli malzemelerin ve sembollerin enerjisiyle uyum sağlamalıyız.
  • Büyünün etkisini artırmak için, düzenli olarak meditasyon ve enerji çalışmaları yapmak faydalı olabilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1938 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
25 Hayır

“bir görüşte aşık etme büyüsü” için 6 yorum var.

  1. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

  2. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  3. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  4. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  5. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir