Evini terkeden için dua

Evini terk eden bir insanın geri evine yuvası- na dönmesini temin etmek amacı ile, talihin burcu munkalibeden (oğlak, koç, terazi, yengeç) birisinde olduğu sırada aşağıdaki vefki şerif yazılıp rüzgara mar’uz bir mahalle asılırsa, evini terk eden şahıs her nerede ve ne kadar uzakta olursa Olsun döner evine yuvasına gelir..denenmiştir.şek ve şüphe yoktur

Vefk şudur;

Evini terkeden için dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

 

Evini terkeden için dua

Ey Rabbimiz, acı bir terkeden geçen kulunu huzuruna getirdik. Ona öfke dolu bir kalp yerine sabır ve anlayış dolu bir kalp ver. Ona, evinin terk edilmesinin ardından yaşayacağı duygusal zorluklarla başa çıkma gücü ver. İçindeki hüznü hafiflet ve ona sağlıkla dolu bir hayat bağışla.

Rabbimiz, ona yalnızlıkta değil, sevdikleriyle bir arada olma şansı ver. Ona etrafındaki sevgi dolu insanlara ulaşma gücü ver ve onu destekleyen bir toplulukta yer alma fırsatı ver.

Rabbimiz, kırılan kalbini iyileştir ve ona gelecekte başka bir sevgiliyle huzur ve mutluluk verme şansı ver. Ona yeni bir başlangıç sun, geçmişindeki acıyı unutmasına yardımcı ol.

Ey Allahımız, ona acıyı unutmayı, affetmeyi ve kendi iç huzurunu yeniden bulmayı nasip et. Ona yeniden sevgiyi, dostluğu ve yaşamın güzelliklerini keşfetme yolunda rehberlik et.

Rabbimiz, onun kalbindeki hüznü dönüştür ve onunla birlikte olan herkesin başını ellerinle okşayarak teselli et. Onun yalnızlıkla geçen günlerini bereketli kıl ve onunla birlikte olanlara da huzur ve mutluluk ver.

Ey Rabbimiz, biz sadece acıyı ve hüznü yaşayan kulunu değil, tüm dünyadaki terk edilenleri de düşünüyoruz. Onlara da güç, sabır ve huzur ver. Kalplerini yaralayan bu zorlu süreçte onlara merhamet et ve onları sevgiyle kucakla.

Ey Rabbimiz, dualarımızı kabul buyur ve tüm terk edilenlerin kalbinden acıyı, hüznü ve yalnızlığı uzaklaştır. Onlara yeni umutlar, güzel sevgiler ve huzur dolu bir gelecek bahşet. Amin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1663 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
25 Hayır

“Evini terkeden için dua” için 3 yorum var.

  1. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  2. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  3. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir