Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır

Selamlar, size ölüm büyüsü nasıl yapılır diye yaptığım araştırmalardan ve bu yolun beni medyum Dolunay’a nasıl çıkarttığından bahsetmek istiyorum. Burada çok bahsetmek istemediğim şekilde bazı sorunlar yaşadığım için bu büyünün etkisi ve nasıl yapıldığı hakkında epeyce araştırma yaptım. Çok fazla bilgi bulamadım ama yalan yanlış çok şey okudum diyebilirim. Açıkçası çoğuna da inanmadım. İnternette araştırma yaparken de sık sık medyum Dolunay ile ilgili yorumlar okuyunca kendisini aramaya karar verdim ve o gün bugündür de hayatımın kökünden değiştiğine şahit oldum.

Çok Özel Büyüler İçin Medyum Dolunay İle Görüşün

Eğer çok özel bir durumunuz varsa ve bu bahsettiğim büyüyle özel olarak ilgileniyorsanız mutlaka kendisiyle görüşmelisiniz. Gerçekten de işinin ehli olmayan kişilerle görüşüp vakit kaybetmeyin. Bu meseleyi kullanıp insanların parasını alan şarlatanlar da var ama hepsi boş inanın bana. Medyum Dolunay ile paranız boşa gitmez ve asla kandırılmazsınız. Zaten siz de biraz araştırma yaparsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Her Konuda Danışabilirsiniz

Sıkıntınız başka konular da olabilir. Sadece bu büyü değil, diğer konularda da oldukça etkili. Ben arkadaşlarıma da tavsiye ettim kendisini ve onlar hemen bu numaradan 0555 171 85 40 arayıp bizzat kendisi ile görüştüler. Hepsinin de çeşitli sorunları vardı artık hepsi geride kaldı. Ne kadar anlatırsam anlatayım bu görüşmeyi yaptıktan sonra asıl demek istediklerimi anlayacaksınız.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2711 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

39 Evet
33 Hayır

“Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır” için 2 yorum var.

  1. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  2. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir