Geri Döndürme Duası

Ya Cami’ ismi şerifini günde bin defa müşteri saatlerinde okumaya devam eden kimse istediği kişiyi ayağına getirir. Kendisine çeker. Terk eden birini döndürmek niyetiyle de müşteri saatinde okumaya başlar ve on bine tamamlarsa talep ettiği kişi her nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun döner yanına gelir

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Geri Döndürme Duası

Geri döndürme duası, Kişinin sevdiği kişinin geri dönmesi veya ilişkinin düzelmesi için yapılan bir duadır. İşte geri döndürme duası:

“Allah’ım, sana sığınırım, Senden yardım dilerim. Kalbimdeki sevgiliye geri dönmesi için dua ediyorum. Onunla olan ilişkimizi düzeltmek ve mutlu bir şekilde devam ettirmek istiyorum. Eğer bu ilişki bize uygunsa, lütfen bizi bir araya getir. Bize sevgi, anlayış ve sabır ver. Bizim aramızdaki tüm sorunları çözecek bilgelik ve güç ver. Her ikimizi de mutlu edecek bir yol bulmamıza yardımcı ol. Sana olan inancımı arttır ve duasını kabul eden bir kul olmamı sağla. Amin.”

Bu duayı samimiyetle ve içtenlikle yapmanız önemlidir. Ancak dua etmenin yanı sıra, ilişkinizi düzeltmek ve sevdiğiniz kişiyle iletişim kurmak için adımlar atmaktan da kaçınmamalısınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 929 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
19 Hayır

“Geri Döndürme Duası” için 2 yorum var.

  1. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  2. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir