Sabun Büyüsü

Sırtımdan Vuruldum

Yıllar önce en yakın arkadaşım dediğim kardeşim gibi gördüğüm insan erkek arkadaşımı elimden almıştı. Yaşadığım ihanetin acısı ben de travmaya dönüşmüştü. Her ikisinin de bana yaşattığı iğrenç durumu unutamıyordum. Yaşadığım olumsuzluk benliğimi öylesine etki altına almıştı ki gündelik hayattaki en basit işlere bile konsantre olamıyordum. Kısa süre sonra evlendiklerini öğrendim bu benim için şaşırtıcı olmasa da yıkıcı olmuştu. İyice kamçılanan gururum buna dayanamıyordu. Bir şeyler yapmalı o kadını buna pişman etmeliydim. Gizli güçlere inanan biri olduğum için internette medyum aramaya başladım. Arayışım kısa sürdü çünkü karşıma medyum Dolunay’ın internet sitesi çıktı. Kategorilerde bulunan büyü çeşitlerini incelerken sabun büyüsü dikkatimi çekti. Karşı tarafa tam olarak bunu yaptırmak istediğime karar verip 0555 171 85 40’i hocamızın resmi telefon numarasını tuşladım.

Yaptığı Yanına Kalmadı

Telefonda beni çok samimi bir ses karşıladı. Hocamıza hemen durumdan bahsedip sabun büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder sordum. Kendisi bana yapacağı çalışmanın tüm aşamalarını detaylıca anlatıp uygulamaya başlayacağını belirtti. Ne yalan söyleyeyim içimi kaplayan heyecan, neşe, sevinç ve umut beni o andan sonra yeniden hayata döndürdü. İntikamımı almaya çok az kalmıştı hissediyordum ve bu yüzden çok heyecanlanıyordum.

Öyle de oldu. Kadın kısa süre içerisinde ağır bir hastalığa yakalanıp yatalak oldu. Evlenemediler hatta ayrıldılar. Bana yaptıkları yanlarına kalmadı hocama binlerce kez teşekkür ediyorum. Bahsettiğim hikâye ile sabun büyüsü nedir ne için yapılır diye merak edenlere rehber olabilmişimdir umarım. Ayrıca buraya tıklayarak papaz büyüleri adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1011 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
23 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir