Sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü

Yıllarca Aşkıma Karşılık Aradım

Yıllarca kendisine aşk beslediğim kızı bir türlü kendime âşık edemiyordum. Bütün çabalarım boşa çıkıyordu. Yaşım da ilerlemişti. Benim yaşımdakiler çoktan evlenmiş çoluk çocuğa karışmıştı. Özellikle ailem çok uğraştı beni aşkımdan döndürmek için ancak nafile fena halde abayı yakmıştım. Sürekli bana farklı kızlar öneriyorlardı. O kızdan bana hayır gelmeyeceğine ikna etmeye çalışıyorlardı fakat ben kalbime söz geçiremiyordum. Artık tek çarem sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü yaptırmaktı. O güne dek böyle şeylere inanmazdım ben de fakat insan çaresiz kalınca her yolu denemek istiyor doğal olarak ben de bu şansı bir kez denemek istedim ve 0555 171 85 40 nolu telefonu tuşladım.

Keşke dana önce aradaydım

Telefonun ucundaki ses Medyum Dolunay’a aitti. Kendisi ile yaptığımız kısa bir söyleşi ardından sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede işe yarar hepsini öğrendim. O günden sonra içimde yeşeren umutlar ile her bir sabaha daha heyecanlı ve beklentisi yüksek biri olarak başladım. Telefon görüşmesinin üzerinden birkaç gün geçmişti ve birden hayatımda çok güzel bir şey oldu.

Evet, Medyum Dolunay yapmış olduğu çalışma ile sevdiğim kızın beni fark etmesini sağlamıştı. Olanlara inanamıyordum, resmen bir mucize gerçekleşmişti. Sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü nedir diye merak edenler için kendi hikâyemden bahsettim, sizler için faydalı olacağını düşünüyorum. Ayrıca kısmet açma büyüleri ile ilgili yazıya da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 835 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
24 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir